Wpis z mikrobloga

- Halyna bierz tych chajzerek ze 40 bo jutro sklepy pozamykane xD

- Janusz, bierz 10kg cukru i 10kg mąki bo jutro nieczynne xD

- Seba, weź mi pomóż - sama nie udźwigne tego 25kg worka ziemniaków xD

- Karyna, brać te 5kg schabu czy nie? xD

- Grażyna, jakie kolejki #!$%@?, jak za komuny ! xD

- Brajan, pomóż matce z tą zgrzewką jogurtów ! xD


- Bożena, a na cholerę nam 12 opakowań delicji

- A jak młode przyjadą w odwiedziny? xD


- Kryśka, starczy 4 litry oleju?

- Nie weź 6, bo jutro nieczynne xD


xDD


#zakazhandlu #heheszki #takbedzie
MarianoaItaliano - > - Halyna bierz tych chajzerek ze 40 bo jutro sklepy pozamykane x...

źródło: comment_kabkAdfJGO9La9DdAsx2nPEQKfoklmJP.jpg

Pobierz
  • 135
@sEB-q: To nie jest argument. Powodzenia w kupieniu świeżego pieczywa czy mięsa w sklepie osiedlowym u Janusza w niedziele.

Po za tym co to właściciel gorszy od kasjerek w Biedrze? Nie ma prawa spędzić czasu z rodziną? xD A co z pracownikami kin, muzeów, lodziarni, cukierni, kwiaciarni, restauracji, kierowców komunikacji miejskiej i dalekobieżnej? A co ze sklepami parafialnymi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pracownicy tych instytucji nie mają
@sEB-q: No właśnie. Strażak i lekarz to służba - to co innego i z tym nie ma dyskusji. Ja tutaj mówię o pracownikach kin, restauracji i innych przybytków - w czym są gorsi od pracowników handlu że mają robić? Chociaż jakby się zastanowić to czemu tylko handlowcy są uprzywilejowani względem reszty...

PS: Biedronkę mam koło domu, dosłownie 100 metrów. Dużego E.Leclerc kilkanaście minut spacerkiem - i mają tam zajebiste pieczywko nawet
@MarianoaItaliano AA co innego i nie ma prawa spędzić niedzieli z rodziną? Nie idźmy tą drogą bo to co wygadujesz to jakieś odjechane bzdury. Spytaj się jakiegokolwiek piekarza co sądzi o pieczywie z marketu . Z resztą odchodzimy od meritum jeden dzień bez marketu wytrzymasz a resza sklepów będzie otwarta. Więc nie ma to jak siać ferment. Nie jestem fanem tej ustawy ale z drugiej strony nie lubię tego typu manipulacji która
@sEB-q: To nie ja manipuluje tylko ty. I nie sieję fermentu tylko przedstawiam sprawę jasno. Co mi po tym że Janusz i CPN będzie otwarty skoro nie prowadzi on asortymentu który mnie może interesować.

Opinia piekarza mnie w sumie nie interesuje, bo tych można w dzisiejszych czasach policzyć na palcach jednej ręki. Ostatni raz taki uczciwy chleb z piekarni to widziałem w latach 90, ale nie wytrzymali konkurencji z dużymi zakładami
@sEB-q tak można kupić więcej, można iść do Janusza można wiele rzeczy. Ale jednak, jak niedziela była jedynym momentem w tygodniu że mogłem kupić np jakieś ciuchy, albo na spokojnie wybrać sobie nową myszkę do komputera żeby nie biegać byle szybciej przed zamknięciem tak teraz takiej możliwości mieć nie będę. Pewnie mogę to ogarnąć np w czwartek po pracy, ale dlaczego zamiast obywatelowi życie ułatwiać to się mu życie utrudnia?