Wpis z mikrobloga

Robił ktoś ostatnio #prawojazdy w #uk na ciężarowe? Bo trochę nie czaję tego systemu. Wysłałem wniosek na provisional driving licence, mam na myśli forma d2 i d4 a odesłano mi normalne prawo jazdy i jakiś czek na 26 funtów. O co tu chodzi? Przyjdzie mi jeszcze jakiś inny dokument?
  • 4
@Yoshik haha maja burdel w papierach. Moj tata wysłał polskie prawo jazdy żeby wymienili na angielskie, a odesłali provisional oraz czek na dwadzieścia parę funtów, polskiego PJ oczywiście już nie.
@piwniczak To że nie odsyłają polskiego prawa jazdy to chyba normalne. Ale co tam się wyprawia to ja nie wiem. Wysłałem angielskie prawo jazdy żeby mi wymienili na provisional bo chce kategorie C robić. To mi odesłali identycznie takie samo angielskie prawo jazdy tylko z datą wydania na 7 marca. Dowiedziałem się że to że przeszedłem badania i mam już provisional to mają w systemie tylko. To po jaka cholerę było wysyłać
To że nie odsyłają polskiego prawa jazdy to chyba normalne.


@Yoshik: normalne gdy dostajesz w zamian angielskie pelne prawko. Gorzej jak wysla provisional. A potem poltorej miesiaca bez prawa jazdy zanim sie to odkreci...