Gorące dyskusje ostatnie 12h

PKP zrobiło mi dzisiaj dzień (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Wchodzę do pociągu, zajmuję miejsce, do odjazdu jakieś 5 min. Nagle drzwi się otwierają i wpada jakiś ciapak. Cały zdyszany podbija do konduktora i zaczyna się dialog (co ciekawe potrafił się posługiwać łamaną polszczyzną):
    Ciapak: Dzień dobry, czy można bilet?
    Konduktor: Uuu nooo, troche późno Pan przyszedł, ale można.
    Ciapak wyjmuje kartę, ale zanim zdążył się odezwać konduktor powiedział, że nie można płacić kartą, niech leci szybko do kasy i tam kupi. Śniady kolega spojrzał na konduktora z lekką dozą niepewności i zapytał czy na pewno chwilę poczeka na co ten odparł, że jest jeszcze chwila czasu, niech biegnie.
    Drzwi otworzyły się, ciapak wybiegł, a konduktor jak gdyby nigdy nic:

pokaż spoiler rzekł przez krótkofalówkę "Pociąg numer ... gotów do odjazdu". I pojechalismy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    a mógł mu przecież wystawić taki do opłacenia w ciągu 7 dni xD

#pkp #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (129)

UDAŁO SIĘ!!!! Założyłem się z wuefistą, że na koniec gimnazjum wycisnę 100kg na klatę i właśnie to zrobiłem. Dzień przed zakończeniem roku szkolnego. Tak tylko chciałem napisać, pochwalić się i podziękować @vela za to, że mi pomagał przez bardzo długi okres czasu i rozpisywał mi plany treningowe kompletnie nie oczekując niczego wzamian. Jesteś wielki stary. #silownia #mikrokoksy #chwalesie pokaż całość

odpowiedzi (46)

Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy "Breaking Bad" (2008-2013). 94,63% przepytanych mirków widziało choć jeden odcinek. Średnia ocena z ankiety wynosi 8,83. To tyle samo co na filmwebie (8,8) i mniej niż, na IMDB (9,5).

Dzisiaj będziemy oceniać serial "Przyjaciele" z lat 1994-2004. Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w poniedziałek - zajmiemy się wtedy serialem "Chłopaki z baraków" (2001-2007, 2014-2018).

Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

Miłej zabawy :)

#seriale #wykopoweseriale
    pokaż całość

odpowiedzi (77)