Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (25)

 • avatar

  #feminizm #bekazfeministek #rosja #logikarozowychpaskow

  Pani się w głowie poprzewracało. W ramach protestu przeciwko "alfa-samcowocości" w transporcie publicznym, oblewała krocza mężczyzn miksem wody z wybielaczem.
  Z ciekawostek Anna jest studentką wydziału prawa na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym, a raczej była, bo za ten "manifest" grozi jej wydalenie z uczelni. Natomiast jej koleżanka (oblewająca) to aktorka Maria Rein. Sprawą zajęły się organy ścigania.

  pokaż spoiler wrzucam jeszcze raz, bo błąd głupi walnęłam i złe tagi (-‸ლ) przepraszam!
  pokaż całość

  odpowiedzi (106)

 • avatar

  Opowiem wam jeden z lepszych przypadków #logikarozowychpaskow jaki mnie spotkał.
  Już po ślubie pracowałem jakiś czas w delegacji w #szczecin. A że nie samą pracą człowiek żyje to wieczorami czasem wychodziło się do klubu na piwko ze znajomymi. I tak się kiedyś złożyło, że na jednym takim wyjściu były też jakieś koleżanki jednego znajomego i koleżanki tych koleżanek. No i koło jednej z nich siedziałem ja. I nawet spoko, bo dziewczyna wydawała się ogarnięta i spoko się gadało, do czasu gdy nie zobaczyła że mam obrączkę. Wtedy zaczęła się mała inba. Stwierdziła, że jestem chujem i kilka innych epitetów. Ja zdziwiony się pytam czemu, a ona na to coś w stylu:
  - "Bo ty ze mną flirtujesz, i na pewno chodzisz do klubów podrywać panienki i zdradzać żonę!"
  Serio do dziś nie wiem co takiego zrobiłem, że przy zwykłej rozmowie laska stwierdziła, że z nią flirtowałem, ale dobra, Trochę sobie poplumkała i poszła sfochana siedzieć na drugi koniec stołu koło mojego kumpa Andrzeja (wiem, że masz tu konto ;>)
  Jako że Andrzej nie miał obrączki to bawili się nieźle cały wieczór. Tj. tańczyli ze sobą + w przerwach miło rozmawiali sobie przy piwku.
  No i bawili się na tyle nieźle, że odprowadził ją do domu. Tam Andrzej dostał całusa na pożegnanie, a gdy zapytał czy wymienią się numerami ta odpowiedziała:

  pokaż spoiler - Sorki, ale nie, bo mam chłopaka...


  #heheszki #truestory #bekazrozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (60)