Wpis z mikrobloga

odwołałem się od decyzji bukmachera, mam szanse na pozytywną dla mnie dezycję?
Bukmacher wystawił spotkanie, które już się odbyło, typ ten został rozliczony po kursie 1.0, jednak po jego usunięciu kurs ogólny nie był dla mnie satysfakcjonujący, dodatkowo w uzasadnieniu napisałem, ze błędnie wystawiony typ miał wpływ na resztę moich typów, a gdybym wiedział, że spotkanie się odbyło nie wiem czy w ogóle bym typował. Komuś udało się, ze bukmacher podjął korzystną dla niego decyzję?
#bukmacherka #pytanie
  • 8
rozmowe z konsultantem można streścic do jednej z jego opowiedzi:
"Zgodnie z regulaminem, wszelkie zdarzenia zawarte po oficjalnym rozpoczęciu spotkania są anulowane i rozliczane jako zwrot po kursie 1.0. Nie ma technicznej możliwości aby do zawartego kuponu dodać inne zdarzenia."

Wg mnie zostałem wprowadzony w błąd, który rzutował na moje końcowe decyzje dotyczące kuponu. W skrócie gdyby tego nieaktualnego zdarzenia nie było w ofercie nie podjąłbym zakładu.
@Kwilos Nie wiedziałem o tym. Właśnie dostałem odpowiedz:

Pana reklamacja nie zostaje uznana. Zakład na mecz Misfits - Giants  został anulowany zgodnie z regulaminem.

W dodatku jego rozliczenie nie ma znaczenia dla rozliczenia całego kuponu ponieważ zakład na spotkanie Schalke 04 - G2 Esports został przez Pana wytypowany błędnie.

Decyzja jest ostateczna

Tak więc nie polecam FORBET jako bukmachera. Na którego z polskich warto się przerzucić?
@Kwilos Gościu czy wprowadzenie klienta w błąd wystawiając spotkanie, które się odbyło jest wg Ciebie ok? I jeszcze raz: gdyby to spotkanie nie było dostępne nie zrobiłbym kuponu.
@okopl: gościu a czy reklamy pożyczek providenta mówiące o szczęściu które przyjdzie razem z pożyczką to nie jest wprowadzanie klienta w błąd?
mają swój regulamin który zaakceptowałeś tworząc tam konto to trzeba się słuchać. Nie wiem czy tak samo jest w stacjonarnym (według mnie tam by nie anulowali) ale to już sam musisz się dowiedzieć