Wpis z mikrobloga

Niech leci w gorace xD
Tldr; typiara z mojej wsi trzymała martwa matke 10 dni w wannie tylko po to zeby dostac rente xD

I
Mieszkam w gowno wsi,obok mamy sasiadow a wlasciwie 1 kobietke juz. Mieszkala tam babcia i 23 letnia studenka. Babci ostatnio nie widzialem to myslalem ze gdzies wyjechala. Wczoraj zajezdzaja psy pod dom,straz i karetka XD typiare wynosza. Myslalem ze cos sie #!$%@?. Okazalo sie ze jej matka zmarla,ale tamta zeby odebrac rente poki matka “mieszka” bo inaczej nie moze za nia,trzymala zwloki zeby bylo ze mama mieszka xD nie wiem po #!$%@?,troche logika rózowych pasków,niedlugo ma byc reportaz w telewizji a przynajmniej tak mi wojt powiedzial
  • 37
a najlepsze że rentę i tak by odebrała. Zus potrąca tylko fragment za renty kiedy delikwent wykitował. czyli jeśli umarło by mu się w połowie miesiąca to dostajesz połowę kasy. nie trzeba babci trzymać w zamrażarce czy innej beczce na kiszoną kapustę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@marihlana123:
@marihlana123: Ja pamietam jak jakies 10 lat temu, cos strasznie smierdzialo na korytarzu (blok 10 pietrowy), mnie sie to kojarzylo z bigosem, serio. Zapach sie utrzymuje przez tydzien, sadzilismy ze sasiad wyjechal bo czesto to robil, by popic z kolegami (starsza osoba) i moze cos sie przewrocilo, wylalo i tak cuchnie. Pukamy, nikt nie otwiera, a zapach coraz mocniejszy. W koncu przyjechala policja, straz, karetka bo ktos zadzwonil, a na koniec