Wpis z mikrobloga

@hekktik: ze screenami czy filmami yt jest problem taki że po za goglami ps4 pokazuje obraz z jednego oka, obciety i wyskalowany.
przy czym nie ma się co oszukiwać, dopiero PRO ze zdolnymi twórcami mogło by poprawić grafe.
w demie driverclub podniosłem głowę i zobaczyłem przelatujące ptaki, w zasadzie to plama pikseli kt wygladały jak klucz ptaków.
ale głowę podniosłem, było płynnie, bardzo gładko i super doznanie gapic się w te
stary, przejdzie Ci w 1-2 wieczory z banalnego powodu - tam praktycznie nie ma nic wartego wagi.

screenow nie musze porownywac bo dostalem GT vr + vr worlds czy jak to tam sie zwie, razem z googlami.

te 2 powinno byc dolaczane za darmo razem z playroomem. GT odpalilem i wiecej pewnie nie odpale (mowie o wersji VR). Na plus calkiem spoko rush of blood z ps+, wszystkie batmany, marsyjany i inne
@hekktik:
coś tam się znajdzie,
wczoraj chwilę pogtałem w demko tych czołgów-poduszkowcow
i yt360 (na rozdziałce 1440 to nawet fajnie wygląda)
bo muszę się powoli przyzwyczajać

nie grałem w nic innego
ale znajdzie się kilka pozytywnych recenzjo gier z psvr, grafiką to nawet jestem pozytywnie zaskoczny,

czytałem też że póki co jest straszny "money grab". puszczane jest masę gówna bo jest mało tytułów i ktoś to kupi.
całkiem sporo gier które
@wiewior_s: wiem że driverclub zebrał słabe noty ale na razie 280 pln nie dam za dirt rally,
a gran turismo odpada bo wscig 1 na 1 to nieporozumienie. nie kupię żadnej gry z vr experience, ma byc gra z pełnym vr i basta :D

taki tomb rajder, serio tylko spacer po chacie lary?
pfffff
ace combat może być cool
ok, zobacze tego super hot, tylko że mam jeden move :/