Wpis z mikrobloga

Właśnie będąc na spacerze widziałem 4-osobową rodzinę, pani koło 40-stki, pan z wąsem i dwójka dzieci, trzymali się za ręcę tworząc okrąg, skakali do rytmu śpiewanego "Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek...". Syn telepał się jakby po mocarzu, ale ważne, że starzy się nie jorgnęli.

W parku na ławce kolejna rodzina z panią koło 35 roku życia, płakała patrząc w niebo a na kolanach siedziała córka, tuż obok mąż kopał piłkę z synem około 13 roku życia, przyznać trzeba że młody #!$%@? kolana miał szpotawe jakby rozłupywał nimi arbuzy w przedszkolu w zamian za obiad na stołówce - spytałem, czy może coś złego się stało, że Pani płacze jak bóbr, może to na widok lekko odmienionych kończyn swojej pierworodnej, szpotawej jak #!$%@?, latorosli - odpowidziała tylko "widzę niedzielne niebo pierwszy raz w życiu, buzię, buzię widzę w tym słońcu...", zrozumiałem, odszedłem uśmiechnięty, pomyślałem - już nie "Jarosław Polskę zbaw", już "Dzięki Jarosław, zrobiłeś to Hultajuuuu!".

Wróciłem do domu, a tam w mieszkaniu obok pierwszy raz, podkreślam - pierwszy raz odkąd mieszkam - a będzie to z 5 lat- w tym bloku z płyty wielkiej jak zaniedbania przez 8 lat poprzedniego rządu (tak dla kronikarskiego porządku, mieszkam z 5 lat, a Polskę w pozycji kolan PO utrzymywało przez 8 lat, pamiętam, bo ciocia Beata #!$%@?ła o tym, póki Jarosław się nią nie znudził...), usłyszałem w mieszkaniu obok, jak dzieci się śmieją i wesoło dokazują, a spod drzwi dobiega przyjemny zapach rosołu i smażonego mięsa, ah, cóż to musi być za radość, niedzielny obiad! Ciepły, świeży! Cejrowski na dwójce jako premiera, a nie jako powtórka na TVP Polonia dla ludzi drugiej kategorii!

ITS #!$%@? BJUTIFUL!!!!!!!!!!!

#zakazhandlu #bekazpisu #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa
Pobierz debustrol - Właśnie będąc na spacerze widziałem 4-osobową rodzinę, pani koło 40-stki,...
źródło: comment_YPe2DlxklSsFw7dh5eAdQsuonzYwN5UT.jpg
  • 5