Wpis z mikrobloga

Ostatnio dostałem pierwszą stabilną pracę na UOP i stwierdziłem że jej specyfika (tego stanowiska) bardzo mi odpowiada.

Siadam przy biurku, robię krok po kroku to co przewiduje instrukcja, jest tam trochę miejsca na inwencję własną i decyzyjność ale mało i nie niesie to za sobą żadnych konsekwencji jeśli przełożony uzna mój styl pracy za błędny, nie muszę niczego z nikim konsultować ani chodzić po zakładzie pracy po coś co jest mi potrzebne do pracy. Pracę kończę po 8h i idę do domu przez nikogo nie nagabywany.

Jaka branża i stanowisko zapewnia taki tryb pracy? Szczególnie zależy mi na tym abym jak najmniej musiał ustalać z innymi pracownikami (aczkolwiek nie mam nic przeciwko przestrzeni wspólnej i ploteczkom xd) lub o zgrozo klientami oraz był jak najrzadziej odrywany od stanowiska pracy. Nie chcę również aby była to praca typu "masz ołówek, gumkę, zszywacz i zrób z tego śmigłowiec" ale z jasno określonym schematem. Po pracy chcę mieć święty spokój no i chcę ją kończyć o stałych godzinach (chociaż mogą być wachnięcia w granicy 1h). Czego powinienem szukać?

#praca #kiciochpyta #pracbaza
  • 7