Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Siostra wlasnie powiedzialam mi o tym, ze kiedy posadzisz dziecko i wokol niego postawisz przedmioty jak: pieniadze, kluczyki, jedzenie, pierscionek itd. To w zaleznosci w ktora strone dziecko pojdzie, taka bedzie mialo przyszlosc. Ona w to wierzy i teraz mysli, ze jej corka zostanie naukowcem (na pewno nie z takimi genami) ¯\_(ツ)_/¯ W lizanie czola tez wierzy. Ehh, podkarpacie... Oddac te dziure Bialorusi
  #logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #madki #gownowpis
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  WIERZYSZ W ZIMNOLUBNYCH = PLUSUJESZ XD
  #mecz

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  ale mnie gówniak rozdrażnił przed chwilą!
  tl.dr. Mój syn własnie stracił moje zaufanie.
  Tak,bycie rodzicem to nie tylko wstawanie rano ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Jeszcze godzinę temu ustalaliśmy że odbierzemy jego kumpla razem z nim ze szkoły i zostaje u nas na noc do soboty żeby dzieciaki mogły sobie zarwać nocke i pograc w xboxa i inne takie.

  Przed chwilą wchodze na mejla i patrze a tam jakies kurwa wirtualne pieniądze do gry kupione w microsoft store za 100zł
  Tak jak sie domyślacie konto paypala mam podpięte pod xboxa bo do tej pory mieliśmy z synem układ ze zanim cos kupi to zapyta o pozwolenie i do tej pory to działało.Dzisiaj coś poszło nie tak.

  Ok. Rozmowa z synem dlaczego nie przyszedł zapytać jeżeli wie że jak jest ok z nauką i zachowaniem to niczego mu nie odmawiam.a jest w tej chwili ok.
  Usłyszałem tylko - przepraszam.

  No nic. Szlaban na konsolę,telefon. Kumpel nie będzie nocował. Największą kara było napisanie do kumpla że go przeprasza ale jest idiota bo okradł tate i dlatego ma szlaban.

  Niby postanowiłem sobie że bezstresowe wychowanie itp,itd bez krzyków tylko rozmowa i uświadamianie ale kurwa tak sie trzesę ze złości że chętnie bym mu wymierzył z 20 pasów na dupsko.

  Lać czy nie lać?

  #kiciochpyta #wychowanie #rodzicielstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (85)