Wpis z mikrobloga

@PMV_Norway: Wiesz jaka była jedna z pierwszych akcji medialnych o szalonych motocyklistach?
Ustawka TVN w której namówili ekipę do postawienia na gumę kilku sprzętów na raz pod samym obiektywem a potem jeszcze skądś wzięli policjantów żeby coś tam pouczali przed kamera.

Jak widzę moto na gumie jako ilustrację szaleństwa to mi się ta ustawka przypomina, za każdym razem :-)

Gx
@Gabishi: Olać te rakotwórcze memy, motocykliści z głową nie muszę żebrać o uwagę, Swoja drogą te gówna to chyba jakieś gimbusy wymyślają. Już 9lat po drogach jeżdżę i nigdy w nic nie wjechałem, bo mam trochę instynktu samozachowawczego( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PMV_Norway: Można bo w innych krajach ludzie wiedzą co to empatia i nigdzie nie ma takiej zawziętej nienawiści do motocykli jak w Polsce. Wystarczy poczytać co polactwo-robactwo wypisuje, choćby tu na wypoku.
@KredytZeroProcent meh, dziś jeden #!$%@? jak jechałem rowerem po zajebiscie wąskiej uliczce i skrecalem w lewo mimo, że był jakieś 300m za mną specjalnie przyspieszył zeby "wziąć rowerzystę". Ledwo zdążyłem wyhamować. Jakbym spotkał na chodniku gościa to bym lał i patrzył, czy równo puchnie.
A, miał dziunie jako plecak, nie miał wyjścia najwyraźniej