Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć Kochani,

  kilka tygodni temu Wykopowicz @prosile opublikował wpis, w którym informował o dość trudnych warunkach małych pacjentów dziecięcego oddziału onkologicznego w Poznaniu (╯︵╰,)

  Wspólnymi siłami pociągnęliśmy temat dalej i zorganizowaliśmy dla Was AMA, w którym na Wasze pytania odpowie pan Profesor Jacek Wachowiak pracujący na co dzień w Klinice Onkologii, Hematologii i Transplantologii Pediatrycznej w Poznaniu, a od 2003 roku także kierownik II Katedry Pediatrii UM w Poznaniu. Pan Profesor to nie tylko wspaniały lekarz i człowiek o wielkim sercu, to również osoba od lat zaangażowana w temat budowy nowoczesnej kliniki dla chorych dzieci, miejsca skutecznej profilaktyki i godnego pobytu dla dzieci i ich rodziców.

  Wsparcia w AMA udzieli również Stowarzyszenie Wspierania Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej @DzieciakiChojraki a także Wykopowicz @prosile który początkowo był pacjentem oddziału, a teraz wrócił tam - spełniając swoje marzenia - jako student medycyny! :-)

  AMA odbędzie się 21 sierpnia 2018 roku o godzinie 12:00. Porozmawiamy o raku, o chorobie, o tym gdzie szukać wsparcia i pomocy, o tym co robić gdy zachoruje nasz bliski, o leczeniu, o małych pacjentach i walce jaką przyszło im stoczyć. Liczymy, że przygotujecie wiele ciekawych i merytorycznych pytań! Temat nie jest prosty, ale wierzymy, że AMA będzie niezwykle ciekawe!

  #ama #wykop #bialaczka #rak #onkologia #dzieciakichojraki
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Rozpoczynam serię zdjęć z cyklu
  100 BROWARKUF każdego dnia XD

  Zaczynam od sikaczy

  1/100 TYSKIE

  OCENA

  + Schłodzone wchodzi jak woda
  + Niedrogie bo 2,50zł
  + Ogólnodostępne
  + Zapakowane nawet w ośmiopaki, to łatwo nieść

  - Chujowe ciepłe, ale trochę schłodziłem je w wodzie, ale nadal chujowe
  - Niczym się nie wyróżnia od innych sikaczy
  - Prawie że nie ma piany, chyba że zbuszujesz XD

  #pijzwykopem #glupiewykopowezabawy #pokazmorde

  można obserwować tag #100browarowchallenge

  DO JUTRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (117)

 • avatar

  Chciałam się wykąpać, ale chyba nie dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡°) #slupsk #zalesie

  odpowiedzi (53)