Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że jak ktoś chce coś kupić to


@BlackHawk144: ...pojedzie za granicę do Czech nawet jak mieszka w Gdańsku. Po co się ograniczać w potłuczonej argumentacji? Przecież każdy w Polsce mieszka w promieniu 50m od małego sklepiku. Dlaczego w sumie nie powinniśmy zakazać w ogóle handlu? Każdy ma jakieś rzeczy w domu, które może wymienić za jedzenie, co za problem?

Ciekawe, że jak się mówi, że można by zakazać
@Naxster: Mi chodzi tylko o histerię z tego powodu jakby doszło do jakiegoś armagedonu. A przecież nic się nie stało. Przeczytaj ostatnie zdanie, bo imputowanie mi wsparcia dla zakazu jest idiotyczne. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.
@frytex2: To na zachodzie mamy już ZSRR? Z takimi kretyńskimi argumentami to idź do TVP. Lepszego pożytecznego idioty by PiS nie dostał. Bo problem nie polega tutaj na samej ustawie, ale na reakcji na nią. Histeria i absurdalna argumentacja tego typu tylko wspiera rząd.
@BlackHawk144: gdzie widzisz histerię? Są zamieszki? Zamachy? Jakieś referendum?
Ja widzę, że jest temat na fali, tak samo jak niedawno była olimpiada. Tylko to nas dotyczy dużo bardziej niz złoty krążek, który wygrał jakiś sportowiec an drugim końcu świata.

I bardzo dobrze, że sprawa jest omawiania, obśmiewana, że ludzie się burzą. Dostali #!$%@? pomysł od kochanego opiekuńczego państwa.
Wiem kto ma w interesie, żeby społeczeństwo siedziało cicho z kolejnymi kajdankami. No
Bo problem nie polega tutaj na samej ustawie


@BlackHawk144: jasne, problemem nie są zakazy państwa tylko to, że ci to nie pasuje obywatelu.

ALE PAMIĘTAJCIE JA JESTEM PRZECIW, TAK NAPISAŁEM NA KOŃCU KOMENTARZA.

ja nie jestem X, ALE...

to jest mały kroczek w kierunku komunizmu.

To na zachodzie mamy już ZSRR?


nie, na wschodzie. Oraz "Ludzie czytajcie ze zrozumieniem."
@Naxster: Wiesz dlaczego PiS ma tak dobre sondaże? Bo wszelkiej maści inwektywy w styli faszyzm, nazizm, komunizm, reżim itp się już przejadły i zdewaluowały. Należy oceniać i krytykować rzeczywistość w sposób racjonalny, a nie przy użyciu tak absurdalnych określeń, które kompromitują krytykę PiS-u. Zakaz handlu to jedynie reforma, a nie ustawa norymberska, bo tak to niektórzy przedstawiają. I tylko o to chodzi.
@BlackHawk144: zakaz handlu to jedynie #!$%@? reforma służąca ograniczaniu ludzi.

Określenie komunizm się zdewaluowało głównie dzięki pożytecznym idiotom dobrozmianowym i wynajętym trollom. Polska jest oblężoną twierdzą międzynarodowo, posadki dostają już tak śmieszni ludzie, że strach, państwo lepiej wie od nas jak mamy żyć, telewizja moze juz zmienić logo i nazwać "wiadomości" jak należy "dziennikiem telewizyjnym", kto nie popiera rządu to zdrajca narodu itd. Myślenie perspektywiczne nie lepsze niż za PRL. To
@Naxster: Całkowicie błędna diagnoza. Sugerowanie jakoby wszyscy co biorą 500+ to nieroby jest całkowicie błędna, bo biorą to także pracujący i bogaci ludzie. Co do Mieszkania+ to raczej jest niewypał i skończyło się to jedynie na płaceniu deweloperom, aby ci obniżali ceny. Wracając do polityki społecznej, to na zachodzie masz ją o wiele lepszą i jakoś nie nazwałbym Skandynawów, Holendrów, Niemców czy Brytyjczyków nierobami, bo kraje te rozwijają się bardzo dobrze.
@BlackHawk144: fun fact: ani razu nie użyłem słowa nierób. Ale tresura w jakiejś agencji widzę dobrze działa. No ładna nam tu formułkę przekopiowałeś.

Nie PIS był pierwszy tak bezwzględny w swym populizmie by stosować zachodnie rozdawnictwo przy wschodniej gospodarce.
Poza tym sądziłem, ze zachód jest zły i zgniły i ma same głupie pomysły jak np przyjmowanie uchodźców co ten wspaniały pis tak dobrze zauważył. To co nas obchodzą ich programy społeczne?
@Naxster: Smutne, że można być tak zacietrzewionym, aby niczym foliarze widzieć jakieś agencje, jakieś tresury jezu. Myślałem, że jesteś poważny. I sam nigdzie nie pisałem, że zachód jest zgniły przynajmniej w gospodarce. Bo może prędzej w kwestiach światopoglądowych choć i tak tutaj także są raczej pragmatyczni, bo chociażby takie przyjmowanie imigrantów z krajów arabskich, to po prostu sposób na zasypanie dziur demograficznych jakie tam występują. Więc nawet tamtejsi postępowcy nie robią
Myślałem, że jesteś poważny.


@BlackHawk144: myślałem to samo w drugą stornę a potem dostałem wykład, że wyzywam ludzi od nierobów i jak to pis jako jedyny dostrzegł problemy naszego społeczeństwa...

I sam nigdzie nie pisałem, że zachód jest zgniły przynajmniej w gospodarce.


@BlackHawk144: no pacz pan, ciekawa sprawa bo...

nie robią tego w imię hasełek o równości i tolerancji jak niektórzy idealistyczni idioci myślą

u nas też są tacy co