Wpis z mikrobloga

Piotr Duda (Solidarność):

Ja jeszcze nie widziałem studenta, który by na półkach przekładał towar, ale jeżeli już któryś ze studentów straci tę pracę weekendową, to widzieliśmy, jakie są kolejki do teatrów czy w restauracjach. Tam na pewno znajdą pracę.


XD
#neuropa #4konserwy #bekazpisu #zakazhandlu #rakcontent #polska #bekazpodludzi #studbaza #polityka
saakaszi - Piotr Duda (Solidarność):
 Ja jeszcze nie widziałem studenta, który by na ...

źródło: comment_r1Or7HxRYneIkU0H5oq3Hs0ilcsqlTY0.jpg

Pobierz
  • 15
@Janusz_Hazardu: #aniemowilem nie bedzie konca.
A kryzys jak kryzys... kiedys przyjdzie i tu moje chcecnie czy niechcenie niczego nie zmienia. Madre panstwa, teraz kiedy jest koniunktura w Europie wykrecaja nadwyzki, aby miec poduszke powietrzna w razie pogorszenia warunkow. No ale nie Polska pisowska. Efektu mozna sie spodziewac, tym bardziej ze tyloma ciezarami i regulacjami obarczyli gospodarke.
@pk347: Kryzys nastąpi nie dlatego że rządzi PIS, PO czy inna partia tylko dlatego że nastąpi kryzys globalny który rozleje sie na cały świat. Mądre kraje wykręcają nadwyżki czyli które? Chyba tylko Niemcy które rządzą całą Europą i miały wiekszy bilans handlowy niż cała reszta krajów UE. Masz konkretne dane? Druga kwestia, skąd wiesz w jakim stanie są finanse publiczne państwa? Masz dostęp do tajnych informacji albo pracujesz w ministerstwie finansów?
Kryzys nastąpi nie dlatego że rządzi PIS, PO czy inna partia tylko dlatego że nastąpi kryzys globaln


@Janusz_Hazardu: no oczywiscie, glownie dlatego... ale chyba mi geniuszu nie chcesz powiedziec ze rzad (i w szczegolnosci tragiczne decyzje gospodarcze, jak teraz) nie maja na to wplywu? Co do glosowania... Kazdy jest lepszy od PiSu. No ale ja wiem ze niektorzy maja ciagotki do przywrocenia komuny i tak sobie racjonalizuja, choc wstydza sie tego
pk347 - > Kryzys nastąpi nie dlatego że rządzi PIS, PO czy inna partia tylko dlatego ...

źródło: comment_5gKLKYeQuiEn3l0uMeeHtwr9fCfoIBwA.jpg

Pobierz