Wpis z mikrobloga

To jest dramat jak wygląda w Fifie 18 kariera zawodnika przy grze solo.

- 53 bramki i 11 asyst w 40 meczach jako ŚPO, 6 razy piłkarz miesiąca i kilkanaście razy piłkarz tygodnia (wypadłem na 2 miesiące z powodu kontuzji), zawodnik roku FIFA i Ekstraklasy, a nie dostałem się do 11-stki roku Ekstraklasy
- Legia w której gram przez 4,5 roku zrobiła 2 transfery, przy czym jednego gościa oddała prawie od razu na wypożyczenie, mimo że zarobiła na grze w Lidze Mistrzów z 50 baniek
- jak Malarz i Cierzniak zakończyli kariery to zamiast kupić bramkarza to wstawiają na bramkę Hlouska ( ͡° ͜ʖ ͡°) (obrońca jak coś)
- jak poprosiłem o transfer to wpłynęły 3 słabe oferty na samym początku, a potem przez 1,5 miesiąca nic

Ogólnie widać, że EA położyło na to lachę i wszystko co dobre idzie do FUT.

#fifa18 #legia
Dziadekmietek - To jest dramat jak wygląda w Fifie 18 kariera zawodnika przy grze sol...

źródło: comment_OuW3hgUJFIa5zNJ2WmqCeE8Z11w5374A.jpg

Pobierz
  • 8
@Dziadekmietek: Racja racja, też od zawsza za gówniarza "marzyłem" o takim trybie. Najpierw gralem w taką karierę w PES'ie to nawet spoko bylo jak na poczatek. Tak czy siak, finalnie, ten tryb gry zarówno w Pesie jak i Fifie to jedno wielkie gówno. A szkoda, bo ma potencjał ;)
@Dziadekmietek: Dużo nie odkryłeś. Odkąd powstał FUT, a więc już parę dobrych lat, fifa stała się maszynką do zarabiania hajsu a większość jej graczy czyt. 11-latków leci na rozgrywki online i generalnie gdyby przy zakupie sprzedawcy srali im na łby to oni i tak by to kupili tylko dlatego że są aktualne składy, no i jeszcze paru głupich naiwnych się znajdzie którzy wierzą w coroczne "ulepszanie" gameplayu. Gdyby jeszcze to granie
@Sojerr: najgorsze że praktycznie nie ma nadziei na przełamanie tego monopolu przez jakąś nową serię, bo nikt w ciemno nie wyda pierdyliarda cebulionów na licencje, a nołnejmami mało kto będzie chciał grać (,)
@philger: Niestety. Przerzuciłem się parę lat temu na pesa, który teraz wygląda nieco lepiej od fify, ale to takie trochę ciastko ze słodzikiem na "osłodę". Komentarz jest tak drewniany że 2 mecze i nie da się tego słuchać, obrona też robi głupie babole itd ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dziadekmietek: A mnie dziwi, że takie słabe transfery dostałeś (w sensie możliwości), bo ja w tej fifie zrobiłem kilku grajków i już po pierwszym sezonie miałem 3 oferty z BPL (everton, Liverpool, Chelsea) i 2 z Serie A (a miałem jedynie 82 skilla po 1. sezonie i grałem w Blackburn). Wcześniej też zrobiłem karierę w Legii i po sezonie również miałem kilka propozycji, jakiś czołowy klub i sporo średniaków europejskich, ale
@Dziadekmietek: No to ja gram tryb kariery trenera. Czasem wyskakują bugi gdzie nie mogę wybrać kwoty do negocjacji pensji itd Albo za 1 miejsce w lidze nie dostaje się żadnej nagrody, a za wygranie pucharu Polski tyle co zarabia jeden piłkarz przez jeden sezon. xD
Zdarzają się obrońcy na bramce bo kluby nie potrafią kupować piłkarzy których potrzebują. ;d