•  

  Jak wiadomo, pojawił się artykuł na #wp na temat streamera, który przedstawia #youtube w złym świetle jako promujący patologię i nie potrafiący sobie poradzić z tą narastającą falą serwis. Opisany youtuber grozi innym śmiercią, promuje mowę nienawiści, rozbiera dziewczyny nieletnie na kamerach na żywo. I nikt nic nie potrafi z tym zrobić, bo są to streamy na żywo, bez umieszczania tego w postaci filmów na youtube. Efekt jest taki, że użytkownicy, którzy to nagrywają, żeby zgłosić streamera są blokowani albo ich filmy usuwane na mocy praw autorskich na wniosek Gurala.
  Artykuł jest pokłosiem innego artykułu, który pojawił się wczoraj na głównej stronie wykopu. W ciągu 15 godzin obejrzało go grubo ponad 40tys osób, głównie nieznających tematu Gurala. Są tam shoty z jego skandalicznego zachowania, mowy nienawiści, namawiania do szkalowania, poniżania innych youtuberów i widzów.
  Niestety filmy przedstawiające #gural najbardziej w złym świetle są przez niego zgłaszane na mocy praw autorskich i usuwane z #youtube . Np ten, w którym robi rajda do 11-letniej dziewczynki, ona mówi, żeby sobie poszli, bo to nie stream dla nich, że tu jest normalnie. Efekt-masowe wyzywanie i zgłaszanie kanału do usunięcia jako że niby to ona ich obrażała. Kto ma ten film, niech da znać.
  Żeby to było kilka filmów, ale jest cała masa tego w internecie, to jest niebezpieczny człowiek. Ja bym swojej córki z nim na pewno nie zostawił nawet na 5 minut
  Wydaje mi się, że nie można tego o tak zostawić. Warto go zgłaszać do youtube podając linki do tych artykułów i pisząc że youtube promuje patologię.
  Przypominam pewien film i słowa Gurala od 1:06 "Jeżeli przez wasz hejt komukolwiek stanie się krzywda..." Jaki hejt człowieku? Bo wykop wyciąga Twoje shoty, na którym sam namawiasz widzów, żeby pobili w szkole dziewczynki, które nazwały Cię Gargamelem?
  #patostreamy #danielmagical też, bo Gural groził mu pobiciem i mafią, więc jego to też dotyczy #patologiazewsi #patologia

  źródło: youtube.com

  +: D......p, graslow +65 innych