•  

  Drogie Mirki i Mirabelki!

  Kilka dni temu spostrzegłem się, że wyskoczyła mi całkiem ładna rocznica przebywania w tym zacnym gronie. Pomyślałem, że z tej okazji zmienie swój zwyczajowo-obserwatorski tryb spędzania tu czasu i napiszę coś ( ͡º ͜ʖ͡º).

  UWAGA! Tekst będzie przydługi ale na dole zostawiam TLDR z esencją mojego posta ʕ•ᴥ•ʔ.

  To może na wstępie jakieś informacje odnośnie tego co się odjaniepawlało, kiedy zakładałem tu konto (lista sporządzona na szybko i jest mocno subiektywna!)

  1) W notowaniu Trójki nr 1258 TOP 3 zajmowały następujące piosenki:
  * INXS - Afterglow,
  * Depeche Mode - A Pain That I'm Used To,
  * Coldplay - Talk.

  2) Top 5 (z RMF-wej Poplisty TOP 50) na rok 2006:
  * Lee Ryan - Turn Your Car Around,
  * Katie Melua - Spider's Web,
  * Karmah - Just Be Good To Me,
  * Backstreet Boys - I Still,
  * Rihanna - Unfaithful.

  3) Serwis Youtube (założony 14.02.2005) niedawno skończył roczek ʕ•ᴥ•ʔ.

  4) Serwis Facebook (założony 02.2004) niedawno skończył 2-latka ʕ•ᴥ•ʔ.

  5) Serwis nasza-klasa jeszcze nie istniał ( ͡° ʖ̯ ͡°) (został założony 11.11.2006).

  6) Zgodnie z artykułem na wirtualnemedia.pl z 04.04.2006 program gadu-gadu złamał kolejny rekord w liczbie użytkowników (4 miliony użytkowników).

  7) Wg serwisu cnet.com (artykuł z 14.08.2008) Sony Ericsson K800i (najlepszy aparat), Motorola RAZR (najbardziej innowacyjny design), Samsung D900 (najlepszy slider) oraz BlackBerry 8700 (najlepszy biznesowy telefon) były wtedy na komórkowym topie!

  8) Niewiele ponad rok później (dokładnie 29.06.2007) premierę miał iPhone 1 generacja.

  Hm, szmat czasu. Sporo w świecie się zmieniło ale ja totalnie nie o tym chciałem pisać!

  Ogólnie to chciałem wam się pochwalić przygodą jaką udało nam się przeżyć z grupa znajomych z Tajlandii. Kilka lat temu zacząłem szkolić się w zakresie wyłącznie hobbystycznym odnośnie ogólnie pojętych "travel-videos". Dosyć długo wychodziło mi to strasznie topornie ale uparcie dążyłem w tym wszystkim do jakiegoś ogólnego pojęcia. Zdaję sobie sprawę, że na obecną chwilę moje umiejętności dalej wymagają wiele pracy ale nieskromnie uważam, że obecnymi efektami mojej pracy mogę się już pochwalić w szerszym gronie ( ͡º ͜ʖ͡º).

  Tak więc z ludźmi widocznymi na filmie pojechaliśmy na 14 dni w odwiedziny do tego pięknego kraju. Bangkok, Phuket, Koh Phi Phi, Krabi to są naprawdę miejsca godne odwiedzenia i poznania!

  Na pewno dobry wykopek @Breakplan pomoże uczynić to przedsięwzięcie jak najtańszym ( ͡° ͜ʖ ͡°). My osobiście zorganizowaliśmy sobie wszystko sami (przeloty, noclegi, plan wycieczki itp. itd.) i polecam taki styl podróżowania ale wymaga to bardzo dużo pracy, szczególnie jak się jedzie w większym gronie a każdy ma wtedy swoje indywidualne spojrzenie na wyjazd.

  Pomysł bardzo wstępny z mojej strony jest taki, że na razie ciężko pracuję nad postawieniem jakiejś ładnej strony, zorganizowaniem bloga i opowiedzeniem tych wszystkich historii z podróży
  słowem i obrazem (oraz video ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Oczywiście, jest to wszystko w ramach jakichś moich dziwnych zainteresowań życiowych i niestety muszę godzić z tym jeszcze zwykłą pracę,
  więc to wszystko rozłoży się na miesiące ale mnie to nie zniechęca! :)

  Powiedzcie kochani, czy taka forma przedstawienia (kilka odcinków, ok. 8minut trwania każdego) wydaje się, sensowna czy raczej powinienem rozważyć inny wariant? Odcinki niestety są nieuniknione,
  nagrałem ponad 7h surowego materiału.

  TLDR

  pokaż spoiler 12 lat temu założyłem konto na wykopie a teraz chciałbym się pochwalić swoim wyjazdem do Tajlandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  Nie przedłużając, a o to linki do pierwszych dwóch filmików jakie udało mi się do tej pory (od stycznia) zmontować! Oglądajcie, oceniajcie, komentujcie - chciałbym się dowiedzieć co robię źle, co można poprawić, co tam zresztą uważacie.

  Thailand Stories trailer - 1-minutowy szybki zrzut tego co pojawi się w następnych odcinkach

  Thailand Stories # 1 - 1 odcinek w którym przylatujemy, wędrujemy trochę po świątyniach (Wat Pho oraz Wat Phra Kaew i innych)

  #stary #wykop #staragwardia #ciekawostki #chwalesie #podroze #podrozujzwykopem #youtube #gopro4 #tajlandia #turystyka

  źródło: rocznica.PNG

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Co ten mój #niebieskiepaski to ja nawet nie xD
  W skrócie: byliśmy ze sobą 4 lata i się rozstaliśmy na prawie dwa, od niedawna znowu się spotykamy. Dzisiaj rano padło pytanie, którego trochę się obawiałam a mianowicie, ilu facetów miałam przez całą tą "przerwę".
  Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, bo raz że przecież nie byliśmy wtedy razem a dwa, to przecież powinien się cieszyć, że się wyszalałam i teraz będę żoną idealną (tak, poruszaliśmy temat ślubu bo chcemy zamieszkać razem)
  A raczej chcieliśmy XD Bo to co się odjebało trochę zaburzyło mi światopogląd ¯\_(ツ)_/¯
  Oczywiście zadałam mu to samo pytanie i padła znacząco mniejsza liczba, ale nie chciałam żeby mu było przykro więc powiedziałam, że mogę mu policzyć góralkę razy dwa i do tego współlokatorkę jako półtorej XD

  pokaż spoiler myślałam, że umiem zadbać o męskie ego

  Jaki z tego wniosek? Niebiescy nie potrafią przegrywać z różowymi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  Naprawdę tego nie rozumiem, byłam z nim szczera, zresztą chyba wiedział co się robi m.in na #erazmus ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej było kłamać? Teraz chcę tylko jego przecież, przeszłość to przeszłość, mnie jego ex dupy nie obchodzą : /
  Nie odzywa się przez cały dzień, a teraz dostałam sms pic real. :<
  Teraz mi źle, kupił nam tydzień temu wycieczkę do Rzymu i nie wiem jak to naprawić ://
  #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow ? #zwiazki
  pokaż całość

  odpowiedzi (173)

 • odpowiedzi (3)

 • avatar

  No to i ja zrobię coming out.

  Konto założone rowniótko 10 lat temu, ani jednej akcji.

  Dajcie gorące na dzień dobry.

  #wykop #mirko #tylkomirko

  odpowiedzi (65)