Wpis z mikrobloga

Zaraz zaraz. Czy odmawiasz koronie brytyjskiej suwerennego prawa do wpuszczania i niewpuszczenia kogo im się tylko podoba? :P


@Ofacet: zaraz, zaraz. Odmawiasz szaremu czlowiekowi krytyki systemu imigracyjnego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaorać lewaka to jak zabrać cukierka dziecku
Niech sobie robi co chce, ale jeśli nie zostaje wpuszczona do kraju, sama krytykując państwa za to że wpuszczają jak leci to widzę tutaj pewna ironię


@Ofacet: ona krytykuje terroryzm, lewicowe dwojmyslenie, hipokryzje i nieudolinosc lewakow oraz ich cackanie sie z terrorystami. Krytykuje tych co przyjezdzaja za zasilkami, co rzucaja klody na drogi od ktorych ludzie gina, bo chca na ciezarowki wskakiwac. Nie wiem jak to sie ma do kogos kto
k.....3 - > Niech sobie robi co chce, ale jeśli nie zostaje wpuszczona do kraju, sama...

źródło: comment_44B3j8cDxPD04b1YVYuHz27I01NdWaIR.jpg

Pobierz
@kamien23 och tak, jest taka święta xD
Co z tego że należy do manipulującej gadzinówki rebel media xD

Poza tym, nie zmieniaj tematu. Mowa o tym czy korona brytyjska ma prawo jej nie wpuścić. A ma. Czy ona jest adwokatem tego żeby korona brytyjska nie wpuszczała ludzi o radykalnych poglądach do kraju? Jest.

Więc w czym problem? Najwyraźniej uznano że jest radykalna. XD
Co z tego że należy do manipulującej gadzinówki rebel media xD


@Ofacet: lol. Właśnie pokazałeś, że jesteś faszystą/bolszewikiem i popierasz niszczenie ludzi ze względu na poglądy. Grubo. To się nazywa totalitaryzm.
@50HerbatGreya

lol. Właśnie pokazałeś, że jesteś faszystą/bolszewikiem i popierasz niszczenie ludzi ze względu na poglądy. Grubo. To się nazywa totalitaryzm


A wyczytałes to skad? Ja napisałem to dlatego żeby pokazać na podstawie czego jej nie wpuścili. Nie wyraziłem swojej opinii co do jej nie wpuszczenia (oprócz tego że jest to strasznie ironiczne i zabawne)