Wpis z mikrobloga

@Instynkt: Nie wiem co z nimi, nie uczestniczyłem w festiwalu #!$%@? związanym z dropem actioncoinów, ale skoro tak dużo rozdawali dla każdego, to pewnie zaraz wymyślą, że ludzie robili fałszywe konta i ich profesjonalny bot to wykrył + nie będzie to wiele warte.
@DooWo: Był kiedykolwiek jakiś free-airdrop którym normalnie można było nim tradeować na giełdzie? Bo jak na razie wszystkie na które się natknąłem to albo scam albo robią to totalni amatorzy.
@meretz: Wiesz wychodzę z założenia, że zmarnuje 2 minuty swojego czasu i miejsce w skrzynce spammaila, a mogę tylko zyskać. Z mirkami się dziele info bo zazwyczaj dostaje info z kanałów o airdropie przed wyczerpaniem puli z airdropu.
@darkshadow: Czy ktoś cie zmusza do robienia? ( ͡º ͜ʖ͡º). Wstawiam jedynie info, kto chce to zrobi, kto nie to nie. Będzie na giełdzie to sprzedaje od razu całość i zbieram gainsy z zmarnowanych 2 minut życia na rejestracje.

@meretz: 500 dostawał każdy wtedy, nie bawiłem się jeszcze w nabijanie refów na tamten moment.
@darkshadow: A to prawda, teraz panuje moda na ico. W koncu giełdy się wkurzą i nie będą listować wszystkiego co popadnie + rynek odpowiednio zareaguja i się wyczyści z gównocoinów. Ale póki ta moda jest, to korzystam ile się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DooWo: dostalem niedawno 816 iost za 18 ref, bezposrednio na binance przelali. Teraz ccrb i aelf sa od razu dostepne na gieldach. Aelf ciezko uciuac ale wydaja sie pewne. Z nieistniejacych np crnc, sphere, nauticus czy owndata sa niezle
@bmbm: Tak, normalnie tokeny przychodzą. Ja się ich pozbywam przy pierwszej okazji. Nic więcej nie robię prócz informowania Mirków jeśli uznam jakiś airdrop za prawilny.