Wpis z mikrobloga

@cytmirka no juz chyba z 4 razy była :D
Mniej więcej co pół roku ja organizuja.

Promocja - 49% (albo 55% jeśli ma sie apke) na wszystkie kosmetyki kolorowe przy zakupie 3 różnych produktów. .

Przecenione było wszystko więc oplacaly się najbardziej drozsze rzeczy jak podklady np
@czyzby_czyzyk pewnie i tak, ale wysyłka płatna + juz to probowalam robić i w 1 sklepie internetowym nie ma wszystkiego czego uzylam, musialabym zamawiac z 3-4. Po 10zl za wysyłkę wszędzie i nici z promki. Poza tym cena jest troche niższa, ale nie o 50%imo, i na pewno nie wszystkich produktów.
No i nie ma emocji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KinderCzekolada mam nadzieje ze dalej będzie ta opcja ze - 55% z apka. Wtedy mój healthy mix wychodzi za 28zl <3
To od razu sobie 3 kupie :D

Masz może jakiś kosmetyk z rosska który polecasz i jest tani i fajny? Ja dzieki poleceniom mirabelek zaczelam kupować tusz do rzęs ten zolty z lovely. Kosztuje 13zl a jest naprawdę super, nie widze zadnej roznicy między nim a astorem za 50zl ktorego wczesniej
@Shyvana: żółtek z lovely to jest hit, zgadzam się ʕʔ
ja zawsze kupuję dwa tusze: ten z lovely i eveline volume 4D taki zielony, wychodzi coś koło 8 ziko wtedy a jest sztosem ( ͡° ͜ʖ ͡°) biała odzywka też z eveline, pod tusz działa cuda, advance cos tam się nazywa (taka w biało zielonym kartoniku) i z eyelinerów też jestem wierna eveline,
@KinderCzekolada a ten korektor ma bardzo jasne odcienie? Ja uzywam podkladu healthy mix 51 i najjasniejszy korektor z loreal true match, fajnie ze sobą współpracują. Z innych firm nie natrafilam na az tak jasne a szkoda bo ten loreal jest drogi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KinderCzekolada mam te odzywke do rzes, tez ja bardzo lubię :D

A szminek tylko dwóch używam i nie kupuje innych bo jakoś ciezko mi trafić z kolorem odpowiednim dla mnie i czesto mam wrazenie ze jakis odcien szminki jest totalnie z dupy na mojej twarzy xD wiec jak juz znalazlam 2 co mi pasują to się ich trzymam :p
@Shyvana: bladziochy łączmy się ʕʔ ja mam light i jest jasny, w żółtej tonacji
fair był lekko różowy i taki świnkowaty się wydawał
generalnie np. zawsze w MAC kupuję NC10 więc najjaśniejszy z najjaśniejszych a ten light wychodzi podobnie :D