Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Trzeźwi plusują, pijane zwierzęta śpią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  odpowiedzi (5)

 • odpowiedzi (19)

 • avatar

  Oj, przekroczona dziś została poważna granica.

  Myślę, że ostatni zdrowi psychicznie, którzy jeszcze bronili PiS, że prawica i w ogóle, teraz ostatecznie się przekonali. Przytaczam kolejny raz, a każde słowo w tej wypowiedzi brzmi jak policzek:

  najbardziej zamożni, bardzo niewielki procent tych osób, żeby wpłacały niewielką daninę dla tych najbardziej potrzebujących

  KURWA CO??
  To po to ludzie odtrąbili zwycięstwo nad lewicą, po to się cieszyli, że nie ma lewicowej partii w Sejmie... Po to był hejt na #razem, którzy mieli takie pomysły, żeby teraz partia NIBY PRAWICOWA proponowała coś takiego?

  Ale jaka obrzydliwa nowomowa! Bardzo niewielki procent najbardziej zamożnych, bardzo niewielka kurwa DANINA dla najbardziej potrzebujących... Chlip chlip, serduszka zmiękczone, bo potrzebujący, a po drugiej stronie najbardziej zamożni, więc stać ich, niech płacą! Ale przecież nie podatek! Danina solidarnościowa! Ja pierdolę...

  I po to były te wszystkie kłamstwa, te słynne "wystarczy nie kraść", te sukcesy, rekordowy budżet, te wspaniałe wyniki, powszechny dobrobyt, żeby na koniec i tak sięgnąć do kieszeni ludzi. W sytuacji, gdy jedną ręką rozdaje się pieniądze dla posłusznych funkcjonariuszy systemu, drugą daje się np. na propagandowe media, a dla ludzi cóż... no dla ludzi zabraknie. Tak trudno było przewidzieć, że jeśli rozdaje się jednej i drugiej grupie, to za chwilę pojawi się trzecia i kolejne.

  PiS to nie jest problem, bo oni dostaną prędzej czy później kopa, raczej prędzej. Ale ten rozbuchany socjal, to rozdawnictwo, to psucie państwa, będziemy odczuwać bardzo długo. Może dekady. Sprzątać po tych szkodnikach będzie bardzo trudno.

  #bekazlewactwa #bekazprawakow którzy to gówno wybrali #bekazpisu #dobrazmiana #socjalizm
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)