Wpis z mikrobloga

@kamien23 hmmmm. PJW?
To ten gość który uważa że spożywanie soi sprawia że mężczyźni mają problem z testosteronem i płodnością?

Jednocześnie promując produkty o ewidentnie zawyżonych cenach, które są na bazie soi?

I jego anegdotka jest dowodem na?

Idole prawicy... Co rusz to glupsi xD
Ofacet


@Ofacet: ja nawet pamiętam jak PJW pierwszy poruszył temat zdrowia Hillary Clinton, na co pożyteczne głupki z #neuropa od razu ochrzciły to teorią spiskową
No cóż, tych co robili to za kasę to jeszcze rozumiem, ale ci co po prostu w to wierzyli, to dopiero są ogłupiali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamien23 oj, często mi się zdarza mieć ból dupy w internecie. Ale uwierz mi, to nie jest jedns z tych sytuacji.

Poza tym wiesz, że samo krzykniecie 'bol dupy lewakufff' świadczy źle nie o rzekomym 'lewaku' tylko o Tobie właśnie?

PJW to kłamca, mitoman i handlarz bibelotami. A Ty go promujesz.
@Ofacet: no to jest lepszy bo 'zaoral' czy jest lepszy bo nie sprzedaje bibelotów? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja bym powiedział że nie sprzedaje bibelotów, bo żebra na patreonie. Co gorsze, praca czy żebranie?
Jest kłamcą jeszcze gorszym od zwykych kłamców bo nie tylko przepycha narrację (nie wolno krytykować muslimów), która powoduje masowe gwałty i brak reakcji władz na nie z obawy o posądzenie o rasizm, ale
@kamien23 blahblahblah. Jezu jaki bełkot.

Po pierwsze. Jest lepszy bo jest szczery intelektualnie, niezależnie od twoich poglądów.

A zaoranie to fakt dokonany. I nie ma tu o czym gadac.

Zebra? Zebranie sugeruje że zbiera pieniądze i w ramach tego nic od siebie nie daje. Co jest nieprawda. Więc znowu #!$%@?, manipulacyjny argument.

Potem zaczynasz tyradę ideologiczną, na którą nawet nie będę odpowiadać.

I nie, nie jest to mój idol. Wyobraź sobie nawet