•  

Prekwalifikacje do R1 ACLeague MOTORSPORT CAPSULE GT3 CUP toczą się w najlepsze, mamy już ponad 150 czasów na liście. Te są bardzo wyśrubowane a różnice między zawodnikami niewielkie - pierwsze 50 osób mieści się w 2 sekundach, kolejna 50 w następnych 2 sekundach. Sami widzicie że jest tłoczno i każdy ułamek sekundy się liczy :) Na tę okoliczność otwieramy czwarty serwer żebyśmy wszyscy (prawie) mogli śmignąć w czwartek. Tak przedstawiać się będzie rozkład miejsc:

PRO - 35 + komentator
    semiPRO - 35 + komentator
    AM - 36
    Rookie - 32

Przypominam że prekwalifikacje kończą się JUŻ JUTRO, punktualnie o 21:00. Jeśli masz okazję pokręcić czasy bez odkładania na ostatnią chwilę to warto, bo jutro będą tłoki, zwłaszcza wieczorem. Wymaganych jest 15 okrążeń VALID (unknown się nie liczą).
    Również przypominam o zaznaczeniu obecności w arkuszu (link na Discordzie w kanale wazne_linki) - niezaznaczenie obecności do końca prekwali równe będzie umieszczeniem na liście serwera Rookie (jeśli będą miejsca wolne).

pokaż spoiler Co masz wykręcić jutro - wykręć dziś - parafrazując słowa kupca z Wieśka 3 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#assettocorsa #acleague #simracing

źródło: R1_plakat_v2.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mój syn ( lvl 5 ) interesuje się kosmosem pyta o księżyc i gwiazdy, więc postanowiłem mu kupić teleskop.W sklepie nic rozsądnego ...w rozsądnych cenach nie znalazłem ,patrzę na niemieckim eBayu jakiś gość sprzedaje teleskop za 50 euro, porównywalny go do cen w sklepie: nowy koło 160-200 euro.Jade dziś do niego patrzę ..zajmuje mu pół balkonu.Ogladam wszystko ok ,stan bardzo dobry.Pyta się czy to dla mnie ,mówie że nie ,dla syna bo się interesuje tą materia..A gościu no to :daj Pan 20 euro , jakoś trzeba inwestować w młode pokolenie.

Ustawiłem dziś u mnie w domu na balkonie
      Oto efekt

#kosmos #teleskop #dzieci
      pokaż całość

odpowiedzi (41)

Kurwa tylko niech nikt mi się nie waży pojechać na święta do mamusi z plastikowymi pojemnikami z kurczakiem i ryżem. Matka cały dzień napierdala w kuchni a tu przyjeżdża wielki kafar co mówi, że nie spróbuje serniczka bo on trzyma formę i będzie żarł styropian z sosem 0kcal.

Chociażbyście mieli kolejny dzień napierdalać martwe ciągi aby zrzucić te murzynki, serniki, karpie i barszcze, to macie się zajadać aby matce przykro nie było i jeszcze pochwalić, że pyszne a nie kurwa, że gluten czy inny biały cukier.

I nic nie gadać o siłowni tylko ładnie się ubrać i siedzieć cicho. Nikogo nie interesuje twój nowy trening pod siłę i hipertofię i każdy też wie, że kreatyna 5g dziennie.

W ten dzień nie róbcie też przykrości matce i jak mówi, że białko to chemia i sterydy, to nie kłócicie się tylko przytakujecie i mówicie, że nie bierzecie tego świństwa. #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #swieta #byloaledobre
      pokaż całość

odpowiedzi (19)

Nic mnie tak ostatnio nie rozbawiło jak wpis Białka o tym że moderacja jest bezstronna xDDDDD

#afera #euroweek

odpowiedzi (10)