Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie, w poniedziałek ocenialiśmy "Breaking Bad" (2008-2013). 94,63% przepytanych mirków widziało choć jeden odcinek. Średnia ocena z ankiety wynosi 8,83. To tyle samo co na filmwebie (8,8) i mniej niż, na IMDB (9,5).

  Dzisiaj będziemy oceniać serial "Przyjaciele" z lat 1994-2004. Bardzo proszę by mirki oglądające ten serial podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem serialowym dla mirków, które danego serialu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie w poniedziałek - zajmiemy się wtedy serialem "Chłopaki z baraków" (2001-2007, 2014-2018).

  Tag do obserwacji: #wykopoweseriale

  Zasady: Oceniamy różne seriale z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten serial.

  Miłej zabawy :)

  #seriale #wykopoweseriale
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Kurwa, z babami to naprawdę nie da sie współpracować na płaszczyźnie zawodowej. Chyba w sumie na żadnej się nie da.

  Sytuacja sprzed 5 dosłownie minut. Firma, w której pracuję robi ogólnie rzecz biorąc oprogramowanie takie dosyć specyficzne. Klientka zamawiała, wysłałem jej z rana zrzut ekranu okna głównego z prośbą o wyrażenie opinii. No wiecie, rozmieszczenie na ekranie, przejrzystość, czytelność, czy jakieś dodatkowe opcje sobie życzy itp. Słowem normalka. Jak facetowi wysyłam, to dostaję z reguły krótką rozpiskę typu "pole XXX proszę zrobić większe na 10 linii, a nie 3, przycisk OK przesunąć pod nie, żeby ludzie je widzieli, reszta OK."

  Przyszedł mail od klientki. Cytuję "Proszę koniecznie zmienić kolor belki na górze, obecny jest nie do zaakceptowania". Plus załącznik w postaci obrazka z zaznaczonym w Paincie miejscem, które należy zmienić. Żadnych innych uwag, tylko to jedno zdanie. Nie mogę zamieścić oryginalnego obrazka, więc wrzucam z neta. Ale zaznaczone jest na nim dokładnie to samo, co pani klientka żąda, aby zmienić.

  Zawsze zachodzę w głowę, jak ktoś taki może być właścicielem firmy zatrudniającej prawie 100 osób i wynajmującej cztery piętra sporego biurowca? Nie żoną prezesa, nie pierdzącym w stołek członkiem zarządu, nie sekretarką, ale właścicielką, kimś kto firmę stworzył od zera?

  Co ważne, firma robi ogólnie w tematyce zahaczającej o IT - więc nie jest to typowy tłuk-taboret prowadzący coś w stylu "Grażynex - sklep z używaną żywnością z Zachodu". Muszą ogarniać temat. Po prostu MUSZĄ.

  Ja prdl.

  #logikarozowychpaskow #rakcontent #grazynacore #it #truestory #oswiadczenie
  pokaż całość

  odpowiedzi (55)

 • avatar

  UDAŁO SIĘ!!!! Założyłem się z wuefistą, że na koniec gimnazjum wycisnę 100kg na klatę i właśnie to zrobiłem. Dzień przed zakończeniem roku szkolnego. Tak tylko chciałem napisać, pochwalić się i podziękować @vela za to, że mi pomagał przez bardzo długi okres czasu i rozpisywał mi plany treningowe kompletnie nie oczekując niczego wzamian. Jesteś wielki stary. #silownia #mikrokoksy #chwalesie pokaż całość

  odpowiedzi (42)