•  

436871,37 - 12,01 - 13,09 - 14,27 - 21,12 = 436810,88

Poniedziałek - 05.03.2018

Dystans: 12,01 km
    Czas: 0h 53m 02s
    Śr. tempo: 4:25 min/km

3 km BS + 5 km BC2 (ok. 4:17 min/km) + 1 km BS + P 5x200/200 m + 1km BS. Fajny trening, podbiegi też spoko weszły.

Środa - 07.03.2018

Dystans: 13,09 km
    Czas: 01h 02 m 39 s
    Śr. tempo: 4:47 min/km

Wieczorny BS.

Piątek - 09.03.2018

Dystans: 14,27 km
    Czas: 01h 00m 01s
    Śr. tempo: 4:12 min/km

2 km BS + WT 2x5/1 km (odcinek pierwszy - 4:07 min/km, drugi - 4:04 min/km) + 0,27 km BS.
    Ten trening nieżle dał popalić, chociaż obyło się bez problemów i żadnych kryzysów.

Niedziela - 11.03.2018

Dystans: 21,12 km
    Czas: 01h 34m 50s
    Śr. tempo: 4:29 min/km

Pierwsza część była po lesie więc siłą rzeczy wyszło wolniej. Druga już po płaskim, gdzie wpadłem na pomysł, by przyspieszyć i dobić do dystansu połówki. Fajnie weszło.

Tydzień zakończony z przebiegiem 60 km.

#sztafeta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Boże zlituj się nad moim różowym... Co ona kupiła to ja nawet nie... #logikarozowychpaskow.... I trochę #zalesie

odpowiedzi (34)

OP dostarcza po raz kolejny.

Od pierwszego wpisu minęło prawie pół roku - patrzcie Mirki - czerwiec, zaraz jesień zleci, Boże Narodzenie i znowu wiosna będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy wpis
    Drugi wpis - zdjęcie + FAQ

Najczęściej zadawane pytanie:
    Q: Na c%^j wołasz, chcesz na czarnolisto?
    A: Wołam bo zaplusowałeś/aś ten komentarz.

Niestety zdjęcie 6-miesięczne wyszło najgorzej ze wszystkich. Najprawdopodobniej kilkakrotnie poruszone, co widać dobrze po śladach Słońca i drzewach. Chciałem nie wołać bo wyszło okropnie, ale nie lubię nie wywiązać się z danego słowa, nie chciałbym też żeby ktoś potem pisał że OP to pedał bo nie dostarczył. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Tak jak powiedział mi kolega @Obscurnie (który mnie zainspirował do zrobienia solarygrafów, polecam jego profil na FB "Obscurnie"), trytytki to nie jest najlepszy sposób mocowania kamery :) niestety dowiedziałem się o tym po tym jak kamery już wisiały ¯\_(ツ)_/¯
    Kolejne puszki są w trakcie produkcji, wyciągnę wnioski i poprawię nie tylko wykonanie (otworek nie w połowie a w 1/3 żeby złapać więcej nieba), mocowanie (klej zamiast, albo przynajmniej razem z trytytkami i taśmą), i inne (bardziej czuły papier, bo na ziemi mało co widać).
    Nie będę już wołał do kolejnych zdjęć, zainteresowani najlepiej żeby obserwowali tag #solarigrafia bo tam wrzucę kolejne efekty :)

#solarigrafia #fotografia #cameraobscura #ciekawostki #fotografiaanalogowa
    pokaż całość

odpowiedzi (123)

• odpowiedzi (22)