•  

  436871,37 - 12,01 - 13,09 - 14,27 - 21,12 = 436810,88

  Poniedziałek - 05.03.2018

  Dystans: 12,01 km
  Czas: 0h 53m 02s
  Śr. tempo: 4:25 min/km

  3 km BS + 5 km BC2 (ok. 4:17 min/km) + 1 km BS + P 5x200/200 m + 1km BS. Fajny trening, podbiegi też spoko weszły.

  Środa - 07.03.2018

  Dystans: 13,09 km
  Czas: 01h 02 m 39 s
  Śr. tempo: 4:47 min/km

  Wieczorny BS.

  Piątek - 09.03.2018

  Dystans: 14,27 km
  Czas: 01h 00m 01s
  Śr. tempo: 4:12 min/km

  2 km BS + WT 2x5/1 km (odcinek pierwszy - 4:07 min/km, drugi - 4:04 min/km) + 0,27 km BS.
  Ten trening nieżle dał popalić, chociaż obyło się bez problemów i żadnych kryzysów.

  Niedziela - 11.03.2018

  Dystans: 21,12 km
  Czas: 01h 34m 50s
  Śr. tempo: 4:29 min/km

  Pierwsza część była po lesie więc siłą rzeczy wyszło wolniej. Druga już po płaskim, gdzie wpadłem na pomysł, by przyspieszyć i dobić do dystansu połówki. Fajnie weszło.

  Tydzień zakończony z przebiegiem 60 km.

  #sztafeta

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Nadeszła wiosna, robi się coraz cieplej, jest to dobry moment żeby wyjść z piwnicy i zaczerpnąć świeżego powietrza. Jednak wiemy, jakie to może być trudne kiedy przytulna piwnica trzyma w objęciach. Z tej okazji mamy dla Was specjalne motywujące #rozdajo!

  A rozdajemy znaną i lubianą opaskę Xiaomi Mi Band 2, czyli świetnego kompana wszelkich aktywności fizycznych (i nie tylko).

  Zasady jak zwykle proste:
  - Zaplusuj ten wpis
  - Czekaj (aż nacieszymy się plusikami) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  - Szczęśliwca wylosujemy w najbliższą niedzielę (25.03.18) o godzinie 20:00 przez #mirkorandom (bez zielonek)
  - Wysyłka na nasz koszt

  W między czasie chętnie poczytamy wasze najlepsze wierszyki/pasty/kawały poruszające temat wiosny (szczególnie wierszyki - góra stwierdziła, że chce wierszyki!).
  No i zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego mispot.eu gdzie można znaleźć więcej produktów Xiaomi.

  Jeżeli zainteresowanie będzie duże nie wykluczamy robienia takich akcji częściej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #xiaomi #mispot #miband #miband2 #dejmi
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Smutna sprawa...

  #1z10 #przegryw

  odpowiedzi (6)

 • avatar

  Mam przyjaciela chorego na depresję - nie myślącego, że ją ma, czy przechodzącego trudny okres, ale po prostu na nią choruje. Żona, dzieci, w sumie stabilne i w miarę dostatnie życie, a to gówno go złapało.

  I tak się dzisiaj po prostu popłakałem, ludzie dziwnie na mnie patrzyli jak szedłem przez miasto i nie mogłem powstrzymać tej guli w gardle, tych łez wielkości kuli bilardowej które nie płynęły po policzkach, kapały. A nie płakałem ze smutku, a najpiękniejszego co mogłem usłyszeć (sorry, ale teraz też mi się trochę ulewa z oczu). Że tylko ze mną o tym rozmawiał, tylko do mnie mógł się zwrócić, że pomagałem mu jakoś ogarnąć całą tą sytuację, leczenie, życie. Dopiero dziś dowiedziałem się, że jak rozmawialiśmy dwa miesiące temu przez telefon o 2 w nocy, to był moment w którym chciał się targnąć na swoje życie, ale z automatu wybrał najpierw mój numer. Ja nic nie wyczułem, po prostu rozmawialiśmy 2 godziny pomimo tego, że mnie w sumie obudził.

  Nikt kurwa nigdy nie dał mi takiego dobrego kopa jak teraz dostałem. Czuję się wręcz onieśmielony tym wszystkim, że dla kogoś w tak trudnym czasie tyle znaczyłem, choć w sumie starałem się tylko być, wysłuchać i pomóc, ale bez wchodzenia z butami. Zdarzyło się tylko na początku, gdy niemal siłą go zapchałem do lekarza, żeby stwierdzić co tu może się dziać, bo jego zwierzenia stawały się niepokojące.

  Prawdziwa przyjaźń to piękna rzecz, szczególnie gdy nagle dowiadujesz się, że znaczysz dla drugiej osoby więcej niż sądziłeś. A to mój najlepszy przyjaciel od dzieciństwa i każda godzina z nim spędzona trwała minutę, nie chciało się odchodzić. Nawet teraz gdy ma problem to jest. Może nieco bardziej wycofany i zamyślony, ale w najgorszym czasie widocznie ta relacja mu coś dawała. Mi zawsze dawała, bo z niej czerpałem energię, bo w swoim mniemaniu zawsze spotykałem się z doskonalszą wersją siebie, z tymi samymi zainteresowaniami, poczuciem humoru, ale w formie bardziej błyskotliwej, inteligentnej i ciekawej. Jak się okazuje działało to w obie strony.

  A ja teraz śmigam, bo po takim wywnętrzeniu się i płaczu dwóch facetów trzeba będzie trochę porąbać jakieś drewno. #oswiadczeniezdupy #przyjaznie #depresja
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)