•  

  436799,68 - 10,11 - 8,0 = 436781,57

  Niedzielna Maniacka Dziesiątka. Godziny nie złamałam. ¯\_(ツ)_/¯ Ale cóż, dwa tygodnie temu czas na dyszkę 1:00:49 wzięłabym w ciemno. Nie będę też oryginalna, jeżeli napiszę, że bieg był do 5-6 kilometra, a później... Nie wiem co tak było nie tak, ale z kim nie rozmawiam, albo jakiej relacji nie czytam, wszędzie to samo stwierdzenie: tam coś zaczęło się walić na łeb na szyję i nie miało to nic wspólnego ze spuchnięciem. Ale mimo to jestem strasznie zadowolona, bo forma rośnie!

  Dzisiaj z kolei zrobiłam interwały na bieżni. Rozgrzewka 1,5km, a później 6 serii: 400/200/200/200 (10,5/10/11/9,5), a na sam koniec negative split do 8 kiloemtra od prędkości 11 km/h, ostatnie 100 m z prędkością 12 km/h. Średnie tempo wyszło mi 5:51 min/km, co już cieszy. Interwał dużo lepszy i mocniejszy niż ten z zeszłego tygodnia, a średnie tętno wyszło mi niższe niż tydzień temu - 78%. Wczorajsza przerwa dobrze mi zrobiła. ʕ•ᴥ•ʔ

  W tym tygodniu planuję zrobić jeszcze dwa dłuższe biegi, z czego w jeden wplotę podbiegi, a w niedzielę wyjdę sobie na bieg dla odpoczynku po ciężkim tygodniu. Reszta mojej aktywności to będą basen i siłownia. Do półmaratonu zostało 12 dni, a ja czuję coraz większy spokój, bo wszystko idzie w dobrą stronę. Oby tak dalej!

  Miłego dnia Mirki! ʕ•ᴥ•ʔ

  pokaż spoiler #sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wykopki znowu przeżyły orgazm i teraz mame będzie musiała wyprać gacie - na głównej znalezisko z płomieniem, że RADYKALNE, powtarzam RADYKALNE feministki chciały dowieść, że są świetnymi inżynierami i most, który zbudowały się zawalił i zabił 6 osób.

  Rozumiecie, jakieś feministki sobie chciały most wybudować, i jak to feministki, chciały zrobić równouprawnienie materiałów i hehe #logikarozowychpaskow, matematyka je dyskryminuje i w ogole #bekazlewactwa i most się zawalił.

  Znalezisko prowadzi do jednego obrazka, bez żadnych źródeł ani niczego co by sugerowało, że feminizm ma cokolwiek wspólnego z tą katastrofą budowlaną, natomiast mówi, że firma jest "RADYKALNIE ANTY-BIAŁA i FEMINISTYCZNA).

  To zobaczymy jak wygląda ta RADYKALNIE ANTY-BIAŁA firma. Zarząd firmy MCM to sami biali mężczyźni (poniżej zdjęcie) i firma nie ma NIC wspólnego z feminizmem. Firma istnieje od 1983 roku, została założona przez faceta i nie ma na stronie nic specjalnego o feminizmie czy rasie.

  Tu sobie możemy o tej firmie poczytać: http://www.mcm-us.com/about-us/executive-board

  Dalej - MCM jest generalnym wykonawcą, ale za projekt odpowiada firma Figg Bridges - znowu, na ich stronie nie ma ANI SŁOWA O FEMINIZMIE.

  Kim jest więc ta RADYKALNA FEMINISTKA, którą pokazują na obrazku? Jest nią Leonor Flores, inżynier z 20-letnim doświadczeniem, która wg. obrazka zarządzała od strony MCM tym projektem. Jak objawił się jej RADYKALNY FEMINIZM?

  Otóż słuchajcie, ta oszalała lewaczka, powiedziała, że:

  "bardzo ważne jest dla niej przekazanie jej córce, że kobiety też mogą być inżynierami i często posiadają inną perspektywę, pozwalającą na dodanie odrobinę artyzmu do projektów"

  No jeśli to nie są słowa OSZALAŁEJ RADYKALNEJ FEMINISTKI NIENAWIDZĄCEJ BIAŁYCH MĘŻCZYZN, to ja nie wiem co nimi jest!

  Co jest najśmieszniejsze, to że Florida International University (inwestor finansujący budowę tego mostu) wydał oświadczenie, że oskarżana przez naszych wykopków Pani Flores NAWET nie pracowała nad tym projektem:
  https://news.fiu.edu/2018/03/community-gathers-to-watch-950-ton-bridge-move-across-southwest-8th-street/120395

  Jej imię i nazwisko pojawiało się tylko w materiałach promocyjnych jako, że sama kończyła studia na tym uniwersytecie, a teraz pracuje dla firmy, która budowała ten most. Nie pracowała jednak bezpośrednio nad nim.

  Czyli w skrócie - zwykła firma specjalizująca się w budownictwie, założona i prowadzona przez samych białych mężczyzn, nie mającą nic wspólnego z feminizmem zleca projekt innej zwykłej firmie specjalizującej się w budowie mostów. Most się zawala i internetowe psychoprawaczki szybko wykopują z artykułu w necie jakieś imię powiązane z tym projektem, znajdują cytat, który w ich paranoicznych mózgach odczytany jest jako atak na mężczyzn.

  Jaki możemy wyciągnąć z tego wniosek? ZAWALENIE MOSTU TO WINA RADYKALNEGO FEMINIZMU!!!

  Wołam @Moderacja żeby usunęła to coś.

  #neuropa #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #shitwykopsays #feminizm
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)

 • avatar

  #zalesie #feels

  Podzielcie się swoimi historiami :/

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Nie ma lepszego uczucia niż spędzanie soboty z synkiem (。◕‿‿◕。)

  #pokazsyna #rodzina #weekendweekendzikweeekendunio #sobotasobotasobotunia

  odpowiedzi (59)