•  

  436799,68 - 10,11 - 8,0 = 436781,57

  Niedzielna Maniacka Dziesiątka. Godziny nie złamałam. ¯\_(ツ)_/¯ Ale cóż, dwa tygodnie temu czas na dyszkę 1:00:49 wzięłabym w ciemno. Nie będę też oryginalna, jeżeli napiszę, że bieg był do 5-6 kilometra, a później... Nie wiem co tak było nie tak, ale z kim nie rozmawiam, albo jakiej relacji nie czytam, wszędzie to samo stwierdzenie: tam coś zaczęło się walić na łeb na szyję i nie miało to nic wspólnego ze spuchnięciem. Ale mimo to jestem strasznie zadowolona, bo forma rośnie!

  Dzisiaj z kolei zrobiłam interwały na bieżni. Rozgrzewka 1,5km, a później 6 serii: 400/200/200/200 (10,5/10/11/9,5), a na sam koniec negative split do 8 kiloemtra od prędkości 11 km/h, ostatnie 100 m z prędkością 12 km/h. Średnie tempo wyszło mi 5:51 min/km, co już cieszy. Interwał dużo lepszy i mocniejszy niż ten z zeszłego tygodnia, a średnie tętno wyszło mi niższe niż tydzień temu - 78%. Wczorajsza przerwa dobrze mi zrobiła. ʕ•ᴥ•ʔ

  W tym tygodniu planuję zrobić jeszcze dwa dłuższe biegi, z czego w jeden wplotę podbiegi, a w niedzielę wyjdę sobie na bieg dla odpoczynku po ciężkim tygodniu. Reszta mojej aktywności to będą basen i siłownia. Do półmaratonu zostało 12 dni, a ja czuję coraz większy spokój, bo wszystko idzie w dobrą stronę. Oby tak dalej!

  Miłego dnia Mirki! ʕ•ᴥ•ʔ

  pokaż spoiler #sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  "Uwaga, uwaga, szczepcie dzieci bo bendom horoby"

  Moja córka (lat 7) poprosiła mnie, żebym wrzucił to zdjęcie do internetu, bo chce żeby nie było chorób na świecie. Dajcie dziewczynie plusik na zachętę.

  Córka przysłuchiwała się mojej rozmowie z żoną. Mówiliśmy o dziecku, które przez 3 miesiące umierało w męczarniach po styczności z niezaszczepionym dzieckiem. Córka, sama, postanowiła wyjść z taką inicjatywą, że wykona własnoręcznie plakaty i porozwiesza je po naszej miejscowości.

  pokaż spoiler Przywracam wątek, bo się wkurzyłem. Poprzedni wpis usunąłem, bo się pojawił hejt, że córka (będąc jeszcze w przedszkolu) robi błędy ortograficzne. No cóż, od niedawna potrafi dobrze czytać, z pisaniem idzie gorzej. Niedługo idzie do 1 klasy podstawowej, nadrobimy zaległości. To co mnie mega wkurzyło to inna sprawa. Moja córka, zrobiła takie plakaty: "warto szczepić i być zdrowym" itd. i gdy poszliśmy na spacer porozwieszaliśmy je na tablicach ogłoszeń. Wracając ze spaceru zauważyliśmy, że ktoś pozrywał te plakaty. Nosz. Brak mi słów. Żeby nie było, że ze zdjęcia nie wynika: plakaty poprzyczepiałem pineskami, nie widać tego na fotografii.


  #antyszczepionkowcy #madki
  pokaż całość

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  ( ͡º ͜ʖ͡º)
  #mecz #mundial #reprezentacja

  odpowiedzi (5)

 • odpowiedzi (9)