•  

  436799,68 - 10,11 - 8,0 = 436781,57

  Niedzielna Maniacka Dziesiątka. Godziny nie złamałam. ¯\_(ツ)_/¯ Ale cóż, dwa tygodnie temu czas na dyszkę 1:00:49 wzięłabym w ciemno. Nie będę też oryginalna, jeżeli napiszę, że bieg był do 5-6 kilometra, a później... Nie wiem co tak było nie tak, ale z kim nie rozmawiam, albo jakiej relacji nie czytam, wszędzie to samo stwierdzenie: tam coś zaczęło się walić na łeb na szyję i nie miało to nic wspólnego ze spuchnięciem. Ale mimo to jestem strasznie zadowolona, bo forma rośnie!

  Dzisiaj z kolei zrobiłam interwały na bieżni. Rozgrzewka 1,5km, a później 6 serii: 400/200/200/200 (10,5/10/11/9,5), a na sam koniec negative split do 8 kiloemtra od prędkości 11 km/h, ostatnie 100 m z prędkością 12 km/h. Średnie tempo wyszło mi 5:51 min/km, co już cieszy. Interwał dużo lepszy i mocniejszy niż ten z zeszłego tygodnia, a średnie tętno wyszło mi niższe niż tydzień temu - 78%. Wczorajsza przerwa dobrze mi zrobiła. ʕ•ᴥ•ʔ

  W tym tygodniu planuję zrobić jeszcze dwa dłuższe biegi, z czego w jeden wplotę podbiegi, a w niedzielę wyjdę sobie na bieg dla odpoczynku po ciężkim tygodniu. Reszta mojej aktywności to będą basen i siłownia. Do półmaratonu zostało 12 dni, a ja czuję coraz większy spokój, bo wszystko idzie w dobrą stronę. Oby tak dalej!

  Miłego dnia Mirki! ʕ•ᴥ•ʔ

  pokaż spoiler #sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Znalezisko z postulatami dotyczącymi czytelnych zasad moderowania - płomień, 2600 wykopów i jedyne na co stać administrację to skasować je z głównej i napisać ścianę tekstu ad-personam xD
  https://www.wykop.pl/link/4226183/

  1. Zgadza się, autor znaleziska otrzymał bana na miesiąc za publikację wulgarnego mema, w którym aby ominąć bana, poprzestawiał litery w wulgarnych słowach.
  No i co z tego skoro tam NIE BYŁO NIC WULGARNEGO, jedynie iluzja, powtarzam ILUZJA nieodpowiedniej treści. Za ten obrazek też banujecie? Wszak na pierwszy rzut oka wydaje się że jest tam nagie krocze dziewczyny.

  2. To nie pierwsza taka akcja użytkownika, otrzymywał on już ostrzeżenia i bany za dokładnie takie same treści. Dlatego wiedział, że wrzucenie kolejny raz tego samego wpisu poskutkuje banem - a jednak to zrobił, a teraz ma pretensje.
  Pretensje mam o to że za to w ogóle jest ban, bo @moderacja nie dość że ma kij wiadomo gdzie, to jeszcze banuje za rzeczy które NIE NARUSZAJĄ REGULAMINU.

  Punkty 3 i 4 to już w ogóle wytykanie jakichś banów z przeszłości które nie miały żadnego związku z tą sprawą (np.: to że wrzuciłem ponad rok temu zbyt mocne mem z papieżem czy Chazjerem które może i faktycznie łamały regulamin) żeby pokazać jakim to użytkownik wrzucający znalezisko jest szkodnikiem i w związku z tym proponowane postulaty również muszą być złe - gratulacje, niemal wzorcowy przykład "ad personam", czyli czegoś co stosuje się kiedy nie ma już w ręku żadnych merytorycznych argumentów.

  Konflikt na linii moderacja-użytkownicy wymaga rozwiązania. I o ile ze swojej strony możemy zapewnić, że będziemy pilnować, aby decyzje moderatorów były na najwyższym poziomie i jak najbardziej zgodne z regulaminem, tak od Was oczekujemy, że dołożycie wszelkich starań aby regulamin ten przestrzegać.
  Mhm, jasne - już wam wierzę. Prawda jest taka że wy również powinniście ten regulamin przestrzegać, bo to nie jest jednostronna umowa i działa w obie strony.

  W dodatku w oświadczeniu zero jakichkolwiek odniesień do reszty tego znaleziska - kwestia mojego bana była tylko wstępem do wpisu, oprócz tego były obszerne postulaty dotyczące usunięcia (niespotykanej chyba nigdzie w internecie) anonimowości moderatorów i jawnych zasad moderowania - to wszystko moderacja już łaskawie olała i w dodatku usunęła znalezisko z głównej, tak żeby już nikt inny nie miał okazji się z nim zapoznać.

  Wy to chyba faktycznie uwielbiacie mieć afery w weekend xD

  #wykop #moderacja #moderacjacontent #bekazmoderacji #afera #wykopszwadron
  pokaż całość

  odpowiedzi (147)

 • odpowiedzi (9)

 • avatar

  Natura w swym pięknie i majestacie
  #zwierzaczki #heheszki #smiesznypiesek no i #dziendobry!

  odpowiedzi (26)