Wpis z mikrobloga

Dobra mądrale z #pokazkosmetyczke, postanowiłam dać szanse tak osławionemu poreprofesionnal z benefitu. Ale ze rozsądek (a raczej cebula) we mnie mocny to wyczailam na ebay próbkę 7.5ml bo nie wyobrazam sobie wydać 30 funtów na cos z czego mogę nie być zadowolona. Jutro dzień sądu, użyje do pracy i zobaczymy. Każdy podkład po ok 4h juz ze mnie kompletnie spływa i jak to cudeńko da radę to ide bulwa do kościoła klęczeć na grochu w ramach wdzięczności ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kosmetyki #makijaz
Pobierz
źródło: comment_VG8IlsBMcDl3EM4dgBKeXEbJc7e8or8T.jpg
  • 14
@potocko: nie oczekuj cudów, sama to kupiłam i dwie godziny po wyjściu z domu ścierał mi się podkład z nosa (bo tylko na nosie tego używałam) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@fsfdjf: kurde, a to moja ostatnia nadzieja :( jak sobie z tym poradziłaś? Mój jedyny sposób to zero podkładu w tygodniu, w weekend pełna szpachla i co jakiś czas pudrowanie w kiblu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@potocko: biorę ze sobą wszędzie kosmetyczkę żeby za każdym razem poprawiać swój nos ( ͡° ʖ̯ ͡°) bo tylko na nim nie chce się nic trzymać i zawsze wygląda tragicznie bez żadnych poprawek w ciągu dnia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@potocko: Ja się pod dwóch h od pomalowania się świeciłam. Zmieniłam podkład na Estee Lauder Double Wear i w ogóle nie muszę nic poprawiać w ciągu dnia. Nic a nic się nie świecę (nie wiem jak będzie w lato). Tylko dbam o to by dobrze nawilżyć skórę, więc to pewnie też miało duży wpływ, bo skoro nawilżona to się nie musi przetłuszczać.
@jak_wdupieweza: @darjahn: @Pomeranian: no wiec efekt nie jest 10/10 ale zdecydowana poprawa. po calym dniu nie ma sytuacji ze mogę sobie z twarzy butlę oleju odlać ( ͡° ͜ʖ ͡°) podkład trzyma się ZDECYDOWANIE lepiej ale nadal nie jest to efekt, którego bym oczekiwała. lumene jest ciężko dostępny u mnie, spróbuję wyczaić jakieś próbki estee lauder i smashbox. dzięki wielkie
@potocko: o widzisz. No to fajnie. Może tez sobie ja zakupie. Ja mam problem taki ze na codzień używam kremu dermosan który ewidentnie mi służy, natomiast pod makijaż się nie nadaje i zjeżdża z niego wszystko. A boje się zmienić krem teraz na inny :/ Ehh