Gorące dyskusje ostatnie 12h

  • avatar

    Ktoś się pomylił i wysłał mi takiego sms. Ale ja mam rozum i godność człowieka więc nie robię głupich akcji na Mirko i odpisałem normalnie. Brawo ja #chwalesie

    . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

    odpowiedzi (23)

  • avatar

    Mam chyba nowego kolegę. Chodził taki bezdomny piesio po wsi, czasami mu coś tam rzuciłem, bo był przyjazny. Jednak do adopcji skusiło mnie to, że to był jedyny przybłęda na którego mój podwórkowy kundel nie ujadał. Czasami jak zapomniałem zamknąć bramę to się nawet psiaki bawiły na placu.

    A, że ostatnim razem gdy byłem już o krok od wzięcia przybłędy z ulicy - zobaczyłem go świeżo rozjechanego na drodze i było mi w cholerę smutno, to teraz postanowiłem nie czekać. Zresztą co ciekawe, przy tamtym rozjechanym psie rodzina miała podobne odczucia. Wystarczyło, że porozmawialibyśmy ze sobą i wyszłoby, że każdy z chęcią by przygarnął, ale nikt się nie odzywał, żeby nie ściągać obowiązków i kłopotów.

    Póki co się najadł i śpi. Muszę go podleczyć, zaszczepić, obciąć i wyczesać z tego całego syfu i kłaków. Wrzucę zdjęcia sprzed i po, ale póki co żadnego nie zrobiłem, a nie chcę przeszkadzać. Śpi jak zabity wtulony w kocyk. A mój drugi kundel waruje obok pilnując, żeby był bezpieczny. Serio się w cholerę te psiaki polubiły.

    Nie mam niby za wiele czasu teraz, ale pieprzę te złotówki więcej. Nie kupię sobie niczym tego swojego mimo wszystkiego próżnego uczucia pomocy, ale nie kupię też tej psiej wdzięczności, która z jego strony jest szczera. Kumam, że chodzi tylko o żarcie, opiekę i żeby go posmyrać, że robię to też dla własnej przyjemności, ale mi tam się oczy szklą jak się taki kundel potrafi i zesrać na twój widok i potrafi ci w pełni zaufać. Mój drugi jak tylko wychodzę to mi czyści drogę i sprawdza, czy aby na pewno mogę przejść bezpiecznie. "Zobacz, szczekałem na tę bramę, mogła być niebezpieczna, wracaj szybko". Tak mniej więcej wygląda ta relacja ;)

    Także oficjalnie jestem już psiarzem. Dołącza czwarty. Dwa rasowe kanapowce i dwa kundle na zewnątrz. Póki co najmądrzejsza jest Maja biegająca na dworze, ale zobaczymy. Nowy może jej zagrozić. Trzeba tylko wyleczyć. Jak kogokolwiek gdzieś tam to obchodzi to wrzucę później zdjęcia, niech się tylko bidula wyśpi.

    #psy #oswiadczenie #czujedobrzeczlowiek
    pokaż całość

    odpowiedzi (27)

  • avatar

    Siemanko dzisiaj na szybko się muszę ogarnąć kilka jeszcze spraw przed wyjazdem do poznania więc jebnalem na szybko recenzje

    Sobersby arbuz 60/100

    + Chyba najlepsze ze somersby
    + Fajnie smakuje arbuzem
    + pachnie też
    + Łatwo dostępne
    + 3,5zl jak na piwko smakowe to nieźle
    + Nie jebie tak zsgeszzcxinhm sokiem

    -4,5% trochę lipa dla bab
    - jedno ale nie więcej
    - chujowo się pije jak się idzie
    - dobra jednak końcówka za słodka

    Ogółem piwko nie jest złe. Chyba najlepsze ze Sumersby pedałow

    Jestem też wkurwiony bo w pociągu mam miejsce w środku, zamiast przy oknie
    Bo po co było kupić bilet wcześniej xD

    Elooo i do jutro na #wy
    Słownik mi popierdolilo

    #100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde

    -
    pokaż całość

    odpowiedzi (39)