Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Mirki, pomocy. Spotykam się z dziewczyną. Ja lvl 26, ona lvl 20. Jest między nami spora różnica wieki i chyba w tym jest problem, bo mamy różne poglądy. Spotykamy się 3 miesiące, luźne relacje, seksy mocno itp. Ostatnio gadka szmatka o tinderze i mówiła, że dawno temu usunęła bo jest jej ze mną dobrze. Jestem ciekawski i sprawdziłem. Otóż ma tindera i odpisywała mi, bo sobie fejk konto założyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Niby nic bardzo strasznego ale zapewniała mnie, że nie ma i tego nie robi. Strasznie nie toleruje kłamstwa i tu pytanko. Kopnąć ją w dupę ?

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  pokaż całość

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  "Normalnie w głębokim poważaniu miałabym polskie prawo, bo stać mnie na to, żeby aborcję zrobić sobie poza krajem. I z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że są sytuacje, w których nie wahałabym się ani chwili. Możecie nazywać to egoizmem, ale nie zaryzykowałabym własnego życia i zdrowia - ani fizycznego, ani psychicznego - żeby urodzić dziecko, któremu na przykład nie wykształcił się mózg. Chcecie sobie robić eksperymenty i patrzeć, czy i co z niego wyrośnie - śmiało, ale moje ciało to nie laboratorium. Chcecie nazywać dzieckiem coś, co przestanie się rozwijać we wczesnym stadium? Jak dla mnie, możecie mu na różowo pomalować pokoik. Ale nie przenoszę tego w sobie przez kilka miesięcy i nie urodzę, choćby nie wiem co.

  Natomiast to jest ten moment, kiedy niezależnie od stanu portfela, TRZEBA ZABRAĆ GŁOS. Trzeba zabrać głos, ponieważ zmiana prawa teoretycznie dotknie nas wszystkie, a praktycznie - tylko te biedne i głupie. Te naiwne, samotne, bez pieniędzy i wsparcia. Te, które nie będą miały ani jak zarobić, ani od kogo pożyczyć. Które będą wyczytywać w internecie, jak za pomocą wieszaka usuwa się płód.

  I to jest w tym wszystkim najgorsze. Zakaz aborcji nie ratuje życia dziecka. Zakaz aborcji zagraża życiu matki. A to dlatego, że zdesperowana kobieta zawsze znajdzie drogę, żeby niechcianej ciąży się pozbyć".

  Kobietki, nie mam pojęcia kto jest autorem powyższych słów, ale przekaz jest jeden - walczmy o siebie.

  #czarnypiatek #czarnyprotest #aborcja #rozowepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  Pytanie kto wie co to jest xDDD #wroclaw #robaki#robaki #pajaki#pajaki #cotusieodpierdala

  odpowiedzi (74)