Wpis z mikrobloga

Nie, no niewierze w to co czytam XD #warthunder
https://warthunder.com/pl/news/3214-blog-deweloperski-realizm-wsp%C3%B3%C5%82czesnych-czo%C5%82g%C3%B3w-oraz-balans-pl

Gardziny postanowiły wytłumaczyć się z nowych czołgów (co się chwali).
Streszczając ich odpowiedzi:

Tak T-64B jest OP ze swoim niezniszczalnym pancerzem, ale jest powolny, 4 km/h wstecznego, trochę wolniej strzela i jest mniej mobilny. Czyli posiada cechy nieistotne przy takim pancerzu. Ma też w nieistotnym stopniu słabszą armatę. Trochę go znerfimy, ale nie chcemy za dużo, bo musi być historyczny.

M-1 Abrams. To nie jest współczesna wersja, tylko ta pierwsza, słabsza. To znaczy w grze będzie jeszcze słabsza niż w realu, bo znaleźliśmy różne informacje z rożnych źródeł, więc wybraliśmy te które podaje najgorsze parametry czołgu. Jeśli będzie zbyt słaby, to go poprawimy, że niby mamy sicret documents. A tak w ogóle to fajny czołg, bo ma szybkie słabe działo i wybuch amunicji nie zabija załogi, ale po tym nie mamy czym strzelać, więc i tak trzeba zginąć.

Challenger - ten czołg po prostu jest.
  • 22
@orkako: Nie rozumiem o co ci chodzi, ruscy zrobili twardszy czołg z gorszą mobilnością ,a amerykanie mieli inną doktrynę i robili czołg po swojemu. Tłumaczą bo większość ludzi chyba myślała że dodadzą M1A2 TUSK z wojny w zatoce.
@orkako: żeby zdobyć ostatnie czołgi tzn. Abramsy czy T-90 tudzież nieco wcześniejsze jak T-64 albo T-55 rozumiem że muszę grać i wbijać kolejno TIERY? Przecież tam to jest jakaś masakra nawet z premką
@wysuszony: @orkako:

"ej mordy
wystarczy troche google
zeby wiedziec, że t-64b był topowym tankiem
najlepszym na planecie
dopiero później brytole z francuzami pracowali nad czołgami mogącymi konkurować
no i w sumie sowieci popełnili jeden błąd
późniejsze generacje czolgów (t-72 itd) na eksport (miedzy innymi Polska) miały konstrukcje łatwo dostępne dla krajów zachodu
bez zadnego sciemniania mozna stwierdzic, że związek radziecki był przodownikiem w czołgach od 1944 do 1980 roku xd
"ej mordy

wystarczy troche google

zeby wiedziec, że t-64b był topowym tankiem

najlepszym na planecie


@HHHHHH: To prawda. Ale my mówimy o grze rywalizacyjnej gdzie musi być balans, bo to podstawowe założenie tego typu gier. Dlatego nikt nie sugeruje się okresem powstania pojazdu, lecz jego właściwościami.
Niech sobie T-64B będzie w grze, ale niech ma też godnych sobie przeciwników. Tym czasem T-64B nie rozwali nawet inny T-64B ¯\_(ツ)_/¯
@wysuszony: No właśnie arkadówka jest dla leszczy, premkę miałem 2x na rok z okazji chyba wakacyjnych wyprzedaży (urodziny zdaje się). Mam nadal, ostatnio grałem w zeszłym roku, kupiłem tą pręmkę i tak nie używam :( Przeszedł mi zapał do tej gry a grałem niemal od początku. Głównie jetami expiłem. Pamięta się te czasy gdzie B17G dawało nawet 120k kasy za bunkry albo na Korei losowało B-29 na Migi xD
@orkako: no to niech strzelaja tak samo wszyscy 6 sek reload, aromr 100mm i hui... () Na tym to polega, że każdy czołg ma unikatowe plusy i minusy... co tu drążyć..

Ta gra niby uchodzi za symulator bitew powietrznych i lądowych... albo w stronę WoT idziemy, albo w symulację, zdecydujcie się...
@agablazej: Czy ty mówisz że 4km/h wstecznego na VI tierze to cecha nieistotna? W takim razie pograj panterami i cometami to zmienisz zdanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie wiesz ile T-64 zginęło z mojej ręki bo spanikowali i zamiast grzać do przodu gdzie pieprz rośnie to zaczęli cofać.