Wpis z mikrobloga

@Nedkely: masz troche racji. Oglądam go od 5 lat i zawsze go bardzo ceniłem, ale facet się wypalił. Same zapychające filmiki typu Pudło barachła, AskMe, żenujące krapy, komiksy, testy sprzętu na poziomie klocucha, tylko ze na powaznie, masa filmow sponsorowanych. Dodatkowo, facet ma tak straszne braki w wiedzy, że szkoda gadać. Nie chce mu się niczego sprawdzić, a potem w materiale wychodzi na idiote. Szkoda, szkoda.
@Nedkely: Mnie i tak śmieszył bardziej ból dupy fanów wielkiego, nieomylnego, wizjonera, boga, mesjasza gamingu Hideo Kojimy i związana z tym cała akcja fuck Konami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Grałem w Metal Geara 3 i Phantom Pain i tego drugiego nie zdołałem przejść bo był strasznie nudny.
@linux_to_syf: @pyrrusowy_zwyciezca : zanim osiagnął 3 tysiące na Patronite i zanim rzucił robote jako grafik, jeszcze mu się chciało prowadzić ten kanał, bo to było hobby, a nie stała praca. "Odhamiamy się", ciekawe gry w "To było grane", " Pogadajmy" na poziomie. Po zniknięciu czarnej kanapy nic już nie było takie samo.

Moim zdaniem, żaden growy youtuber nie dosięga do pięt UncleMroowy pod względem merytoryki. Mogę oglądać każdy jego film, nawet