Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rozmowa z moim synem gdy miał jakieś 4 lata i byliśmy na spacerze:
    - Tato?
    - Tak?
    - Co to za pan wisi przybity?
    - Część ludzi wierzy w historię o tym panu i go postawili.
    - Jaką historie?
    - Że jest to syn boga, którego ludzie zabili i przybili.
    - Ty i mama nie wierzycie w boga?
    - Nie.
    - Ale jak był bogiem to jak go mogli zabić?
    - Nie wiem synku, dorośniesz to poczytasz, dla mnie to bajka jak te co w telewizji.
    - Dorośli myślą, że bajka jest prawdziwa?
    - Dorośli mało myślą, chodź na lody.
    - Ale ten bóg...
    - Jedz loda, synek, jedz... błagam...

Od tego momentu gdy widzę krzyż w miejscu publicznym ta rozmowa mi się przypomina. Ciekawe jak by się czuli katolicy musząc opowiadać dzieciom o allahu bo co skrzyżowanie by mijali kobietę w burce?

#gimboateizm #ateizm #wiara #religia #katolicyzm #bekazkatoli #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (397)

Chuj, nie kapitan. Po golu na 2:0, zamiast zagrzewać kolegów do walki to stanie w miejscu, spuszczona głowa i smuteczek, bo Ronaldo błyszczy na tym mundialu, a ja nie xD Wiem, że gdyby opaskę kapitana miał ktoś inny niż Messi, niewiele by zmieniło w tej sytuacji, ale dawanie jej Messiemu tylko za to, że jest gwiazdą, i który nie ma żadnego charakteru i charyzmy, który pociągnie drużynę to jakieś nieporozumienie.

Kiedyś opaski kapitana nosili głównie obrońcy i bramkarze, bo byli znani z twardego charakteru wynikającego z pozycji, na której grają. A teraz? Idź pan w chuj.

#mecz #mundial2018
    pokaż całość

odpowiedzi (81)

Oglądam sobie uwage i jest o kobiecie chorej na pląsawice hungingtona(czy jak to tak sie pisze). Kobieta miala chora matkę, ma chorego brata, sama jest chora. I chuj kurwa trzeba sobie jebnąć dziecko. Ja pierdole co ludzie mają we łbach żeby tak narażać swoje dzoeci na nieuleczalne choroby genetyczne.

odpowiedzi (122)