Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #przegryw #tfwnogf #samotnosc #stulejacontent #rozowepaski #czlowiekskurwiel

  Dzisiaj wychodząc z akademika zobaczyłem jak jakaś laseczka 9/10 w samochodzie biedna się w śniegu zakopała i nie mogła wyjechać. Wokół nikogo, żadnego niebieskiego, myślę sobie- podejdę, pomogę popchnę jej samochód nie będę chujem. Wtedy pomyślałem- chwila chwila, po co mam to robić? Gdybym podszedł do tej instagramowej laski gdzieś w klubie i zagadał to pewnie miałaby mnie w dupie jak to zwykle bywa. Niech się kurewka męczy w tym śniegu tak jak ja przeżywam piekło z powodu samotności i odrzucenia. Niech sobie wezwie swojego chada do pomocy. I poszedłem dalej słysząc jak bidulka w samochodzie napierdalała bezskutecznie na wstecznym. Może i jestem chamem, nosaczem, czy innym chujem, ale jebać to. Tyle razy byłem uprzejmy dla ludzi i karma nigdy nie wróciła to wystarczy. Nie warto być uprzejmym.

  No more nice guy
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)

 • avatar

  Wykopki znowu przeżyły orgazm i teraz mame będzie musiała wyprać gacie - na głównej znalezisko z płomieniem, że RADYKALNE, powtarzam RADYKALNE feministki chciały dowieść, że są świetnymi inżynierami i most, który zbudowały się zawalił i zabił 6 osób.

  Rozumiecie, jakieś feministki sobie chciały most wybudować, i jak to feministki, chciały zrobić równouprawnienie materiałów i hehe #logikarozowychpaskow, matematyka je dyskryminuje i w ogole #bekazlewactwa i most się zawalił.

  Znalezisko prowadzi do jednego obrazka, bez żadnych źródeł ani niczego co by sugerowało, że feminizm ma cokolwiek wspólnego z tą katastrofą budowlaną, natomiast mówi, że firma jest "RADYKALNIE ANTY-BIAŁA i FEMINISTYCZNA).

  To zobaczymy jak wygląda ta RADYKALNIE ANTY-BIAŁA firma. Zarząd firmy MCM to sami biali mężczyźni (poniżej zdjęcie) i firma nie ma NIC wspólnego z feminizmem. Firma istnieje od 1983 roku, została założona przez faceta i nie ma na stronie nic specjalnego o feminizmie czy rasie.

  Tu sobie możemy o tej firmie poczytać: http://www.mcm-us.com/about-us/executive-board

  Dalej - MCM jest generalnym wykonawcą, ale za projekt odpowiada firma Figg Bridges - znowu, na ich stronie nie ma ANI SŁOWA O FEMINIZMIE.

  Kim jest więc ta RADYKALNA FEMINISTKA, którą pokazują na obrazku? Jest nią Leonor Flores, inżynier z 20-letnim doświadczeniem, która wg. obrazka zarządzała od strony MCM tym projektem. Jak objawił się jej RADYKALNY FEMINIZM?

  Otóż słuchajcie, ta oszalała lewaczka, powiedziała, że:

  "bardzo ważne jest dla niej przekazanie jej córce, że kobiety też mogą być inżynierami i często posiadają inną perspektywę, pozwalającą na dodanie odrobinę artyzmu do projektów"

  No jeśli to nie są słowa OSZALAŁEJ RADYKALNEJ FEMINISTKI NIENAWIDZĄCEJ BIAŁYCH MĘŻCZYZN, to ja nie wiem co nimi jest!

  Co jest najśmieszniejsze, to że Florida International University (inwestor finansujący budowę tego mostu) wydał oświadczenie, że oskarżana przez naszych wykopków Pani Flores NAWET nie pracowała nad tym projektem:
  https://news.fiu.edu/2018/03/community-gathers-to-watch-950-ton-bridge-move-across-southwest-8th-street/120395

  Jej imię i nazwisko pojawiało się tylko w materiałach promocyjnych jako, że sama kończyła studia na tym uniwersytecie, a teraz pracuje dla firmy, która budowała ten most. Nie pracowała jednak bezpośrednio nad nim.

  Czyli w skrócie - zwykła firma specjalizująca się w budownictwie, założona i prowadzona przez samych białych mężczyzn, nie mającą nic wspólnego z feminizmem zleca projekt innej zwykłej firmie specjalizującej się w budowie mostów. Most się zawala i internetowe psychoprawaczki szybko wykopują z artykułu w necie jakieś imię powiązane z tym projektem, znajdują cytat, który w ich paranoicznych mózgach odczytany jest jako atak na mężczyzn.

  Jaki możemy wyciągnąć z tego wniosek? ZAWALENIE MOSTU TO WINA RADYKALNEGO FEMINIZMU!!!

  Wołam @Moderacja żeby usunęła to coś.

  #neuropa #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #shitwykopsays #feminizm
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Kurwa, mam powoli dość. Jestem z żoną małżeństwem od niecałego roku. Razem - niemal 7 lat. Seks to koszmar.

  Dzisiaj wracamy do domu, żona zaczyna temat co robię jak wrócimy - komp, czy kładę się spać.

  Mówię, że się kładę. Ona - że to dobrze się składa, bo ona mocno niby into sexy dzisiaj.

  No to wróciliśmy. Jestem w łóżku, ogarnięty. Wchodzi ona. Co robi? Kładzie się i czeka. Nie złapie, nie chwyci. Leży i czeka. Jej gra wstępna po latach się do tego właśnie ograniccza.

  Kurwa, może jestem nienormalny, ale też chce, żeby pokazała że jej zależy żeby mnie zachęcić...

  Ja, jak mam ochotę na seks, to robię wszystko, by zachęcić. Podchodzenie od tyłu, przygryzanie karku, głębokie pocałunki, wiecie o co chodzi.

  A ona? Ona myśli, że jak się rozbierze i położy, to już kurwa klękajcie narody, bo raczyła jaśnie pani się rozebrać - a resztą zajmij się Ty....

  Najgorzej, że mieliśmy już rozmowy nie raz... mówiłem jak ja to widzę. Zresztą powiedziałem jej, że już się skończyło, że pstryknie stanikiem i ja już lecę do wyra, bo wreszcie ma ochotę... Nie chce traktować seksu jako nagrody/prezentu.

  Wracając...
  Probowalem jej półżartem powiedzieć, żeby pokazała że jej zależy, niech mnie poderwie, niech przejmie inicjatywę. Nie, przecież się rozebrała...

  No to powiedziałem jej Dobranoc.

  Zajebała focha...

  Wkurwia mnie to, bo mimo upływu czasu ona naprawdę mnie kręci. Uwielbiam jej ciało, mówię jej o tym codziennie. W środku wręcz mnie skręca, że tego nie zrobiliśmy, ale ile można?

  Chce, żeby mnie ostro pocałowała, żeby mnie klepnęła, porwała do łóżka. Mam niemal 30 lat... i jest mi kurwa zwyczajnie przykro...

  Nie jestem już ogierem, ale ostatnio miała powód do zazdrości (nie z mojej strony, a że strony znajomej, której chyba wpadłem w oko )- wiec to nie to. Jej po prostu chyba nie zależy. A jest młodsza o 4 lata. Mi się nie wypaliło, a jej już chyba tak...

  Małżeństwo trwa niecały rok, a ja myślę nad rozwodem, bo rozmowy już nie działają... mirki... kurwa, po ludzku... smutno mi...

  Kocham ją, ale nie mam sił...

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  pokaż całość

  odpowiedzi (64)