Wpis z mikrobloga

@Primusek: a co miał powiedzieć he kills the child? xD
Temat Snoke'a jest pewnie zależny od tego co Abrams sobie wymyśli teraz, może to zmienić albo nie i z tego co czytałem miał on całkiem inną wizję epizodu VIII
@jablkabanany: Przeżyć to można jakiś atak na swoje życie itd. A co jeśli go tam nawet nie było? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może wyjaśnię o co mi chodzi. Dla mnie to jest tak jakby trylogia skończyła się na 2. części. A 9. opowie coś innego. Jeśli rozumiesz o co mi chodzi. 9. część w ramach tej trylogii wydaje się pusta.
@Primusek: był, to nie była żadna projekcja, były przecież fizycznie przepołowione zwłoki.
Czemu uważasz, że się skończyła? Przecież główny wątek - Rey i Kylo dopiero się rozwinął, Ruch Oporu musi się odbudować... Zrobią w IX przeskok o parę lat i pyk - Poe pewnie będzie liderem, Finn wreszcie będzie prawdziwym rebeliantem (w końcu sam określił się w pojedynku z Phasmą "rebel scum").
Jest sporo rzeczy do opowiedzenia
@Primusek: co, Han Solo pewnie też nie umar? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Snoke nie był najważniejszą postacią w tej trylogii. Umar i nie żyje - elo. Pewnie będziesz miał parę książek o nim i dowiesz się, czego będziesz potrzebował. Dla tej konkretnej historii jego wątek nie jest już potrzebny