Gorące dyskusje ostatnie 12h

Panie i Panowie, oto największy przełom w medycynie naszych czasów. Odkryto, że dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii* jesteśmy w stanie pobudzić tkankę mózgową do regeneracji! Odbudowa nawet w 75%! Koniec z chorobami neurodegeneracyjnymi! A to wszystko dzięki naukowcom z prestiżowego portalu wykop.peel

pokaż spoiler * modlitwa

#alfieevans #medycyna #pdk #bekazkatoli
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Mirki 10 minut temu kupiłem swoje pierwsze auto!!

VW Golf IV pięknnyy stan 1998 147.000km 1.9 TDI niby 20-lat ale wygląda pięknie (jak na swój wiek) i jest bardzo zadbany.

Szukałem ponad 3 miesiące ale znalazłem:) Z tego co mówił szef komisu kupował osobiście od mocno starszej osoby, która używała sporadycznie i to widać!! Jasne są szczegóły jakieś ryski, klima do nabicia i ogarnąć trzeba pokrowce bo fotele trochę przetarte ale reszta rewelacja

Nic tylko jeżdzić!

Fotki wieczorem - po myjni, zaraz jadę nim w drogę powrotną, ale się jaram (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#chwalesie #motoryzacja #czujedobrzeczlowiek #pierwszeauto #auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
    pokaż całość

odpowiedzi (162)

Siemano mirkowe świry. Wysłaliście mi 74 zdjęcia niebieskie i 22 różowe. Wybór przy takiej liczbie ciekawych buziek jest bardzo trudny. Postanowiłam więc narysować trochę więcej niż zakładałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile to się okaże.
    Dzisiejszy post sponsoruje @winterfresz . Mam nadzieję że Ci się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Link do zgłoszenia

Na ten post nie planuję robić nowych zgłoszeń, bo chcę trochę wyczerpać pulę. Ale mam trochę spraw oranizacyjnych.
    Po pierwsze - jak byście woleli rozwiązać następne etapy? (ankieta w poście)
    1. Kto z poprzednich się zgłasza, daje znać w kom że chce przejść do następnej tury
    2. Poprzednie zdjęcia od razu wchodzą do nowego konkursu
    3. Zgłoszenia całkowicie od 0 (to zwiększa szansę na wybranie, bo liczba zdjęć nie będzie rosła w nieskończoność)

Po drugie. Nie chcę was zaspamować, dlatego proszę plusować pierwszy komentarz do wołania. Można też obserwować #xhxhxrysuje

#pokazmorde #tworczoscwlasna #digitalpainting #rysujzwykopem #grafikakomputerowa #codziennydavidbowie xD
    pokaż całość

odpowiedzi (76)