Wpis z mikrobloga

#motocykle całe życie jeździłem w tekstylu, takim bardziej turystycznym. Ostatnio jednak zastanawiam się nad zmianą (tylko nie wiem czy zmianą na skórę czy po prostu zmianę kompletu) i tu zwracam się z uprzejmą prośbą do Was miraski ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Moto: hayka
Przeznaczenie:
- Codziennie ok 5-50km
- raz - dwa razy w tygodniu trasa 200-300km
- kilka razy w sezonie trasa 300-600km
- raz - dwa razy w sezonie wyjazd na parę dni (wtedy różnie)
Zależy mi na tym, aby nowy strój nie był czarny, chciałbym coś kolorowego aby pasowało pod malowanie moto (malowanie moto poniżej) Może ktoś ma jakieś godne polecenia sklepy w #lodz ? U motorwingsów już byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz kefas_safek - #motocykle całe życie jeździłem w tekstylu, takim bardziej turystycznym...
źródło: comment_tylaX6YhewXk58rcop0BOFhSbMgfCmc9.jpg

Skóra czy Tekstyl

  • Skóra 29.5% (26)
  • Tekstyl 19.3% (17)
  • Skóra i tekstyl 17.0% (15)
  • nic - jeżdżę w t-shircie i jeansach 34.1% (30)

Oddanych głosów: 88

  • 16
@kabzior: dobra dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) chcialbym wiedziec czy sa jakies alternatywy. u motorwingsow w sumie teraz glownie spidi i revit a to nie jest caly swiat. kolorystycznie tez za wiele nie mieli :( a w sumie tam to jestem najczesciej...
@kefas_safek: a kto by chciał coś innego niż spidi? ;)
ale ok, coś porządnego? tam gdzie Yamaha mają trochę dobrego towaru (ale średnio się na nim znają i skupiają się na moto nie na ciuchach) oraz w Honda/KTM jest też ok (tylko że tam obsługa to w ogóle tragedia). Zajrzyj jeszcze do Motopublica tam i towar i obsługa jest ok. Reszta sklepów handluje tandetą IMO.
A kolorystykę w wingsach Ci przecież
@kefas_safek Ja latam w rc1 alpiny (skóra) Jest to model, który ma już ladne parę lat. Z tekstyliów mam kurtkę modeki, która kupiłem chyba z 10 lat temu. Musisz sam sprawdzić w czym się lepiej czujesz. Ja większość czasu używam skory, przeważnie kompletu, w upalne dni tylko góry.
@hufosterex to zależy od modelu ale najgorzej jest gdy stoisz na światłach a temperatura jest powyżej ok 23 stopni. Jeżeli jesteś w ruchu np na trasie to nie ma problemu. Oczywiście pod kurtkę jakieś termoaktywne wdzianko bo inaczej będziesz się kleił.
@hufosterex Miasto czy trasa to obojętne... Komfort lepszy w tekstyliach, jednak mnie np bardziej skora podchodzi.. jeżeli jest powyżej 30 i nie ruszam się z miasta to podkoszulek i dżiny:) wiem wiem to niebiezpieczne bla bla ;)