Wpis z mikrobloga

Janek 21 Kraków

Zgłoszenie nr 240 z dnia 2018-03-14 19:12:07

Imię: Janek
Wiek: 21
Miejscowość: Kraków
Kim jestem?
Obecnie student. Jestem z tych od aktywnego trybu życia
Rower i snowboard głównymi zainteresowaniami odpowiednio do pogody.
Na codzień siłownia ❤ piękna rzecz dzień bez siłowni to dzień stracony.
I oczywiście chęć zwiedzania świata. Zainspirowany poczynaniami siostry hahah chce podbić świat być tam gdzie jest pięknie. Fascynuje mnie krajobraz, zachody słońca i wschody są moim ulubionym momentem natury. Zaczynam myślec o fotografii, może się kiedyś uda bardziej profesjonalnie.

Wygląd
Przeciętnej budowy(etap zmiany sylwetki), 175 cm wzrostu, brunet, brązowe oczy, broda i podkręcony wąsik, styl ubioru: street

Zainteresowania
Rower, Snowboard, Siłownia/fitness to główne moje zainteresowania, bardzo lubie też spędzać czas przy kawie bądź na piwku

Czego oczekuję?
Oczekuję charyzmatycznej osoby o podobnych zainteresowaniach skłonnej zaakceptować mnie takim jakim jestem.Nie bojącej się podróżować i spędzać ze mną czas czy to góry, rower czy też wieczory filmowe.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Zachód słońca najlepiej na jakimś pagórku czekając na pojawienie się gwiazd i gadając o różnych nie koniecznie sensownych rzeczach.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub i dzieci w przyszłości, ale to daleki temat. Alkohol w granicach rozsądku. Czasem sobie zapale papierosa ale zależne jest to od humoru, na ogół nie pale. Narkotyków nie mam zamiaru próbować bo jest mi to niepotrzebne.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykrakow < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz
źródło: comment_Kq5eblSE1SIR5QHMC7N8v1LCNS7stdX1.jpg
  • 1