Wpis z mikrobloga

Kupiłem BlitzWolf® Graphene Earphone BW-ES1. Zapłaciłem kartą Visa dodaną do konta Revolut.

Dostałem wiadomość e-mail o treści: "Your credit card transaction needs to be manually reviewed by your bank; this will be completed within 1 business day. Check your Banggood user centre for the current status of your order. You will be informed via email of any updates".

To normalne dla płatności Revolutem, zawsze tak jest, że płatność dłużej weryfikują?

#chinskiekody #revolut
  • 6
@rafalwysocki: masz pecha, na razie temat olej.

prepaid czy nie, ktoregos razu mozesz na revolucie miec wiecej hajsu i ktos ci sie wlamie na banggood i pozamawia na twoj rachunek. albo wykradnie dane karty z ich bazy. jesli uzywasz tej karty tylko do jednego zakupu w bg i teraz ja usuwasz lub rezygnujesz z uzywania revolut to spoko nie ma problemu.

placac paypal masz wiecej plusow, np to paypal decyduje ze
@blantek: Nie widzę powodu zamrażać gotowkę na Revolucie, nie latam co tydzień na Sri Lankę czy Bora Bora. Revolut doładowuję Google/Android Pay - a tam nie ma faktycznego numeru karty tylko numer konta wirtualnego (VAN).

Paypal może i ma sporo zalet, ale ma też wady - ja np. kupując za większą kasę na Amazonie dostałem od nich e-maila, że istnieje podejrzenie...prania przeze mnie brudnych pieniędzy. Wyślij skan dowodu i grzecznie czekaj,
Druga sprawa to mało opłacalne przewalutowanie.


@rafalwysocki: to akurat eliminujemy uzywajac revoluta. ale poza tym masz racje.

natomiast gearbest o ktorym sam wspomniales niedawno mial ogromne problemy z bezpieczenstwem. podejrzewam ze problemy pozostaly tylko zalatano to co bylo widac jak np nagle okazywalo sie ze jestes zalogowany na czyims koncie i masz dostep do histori zakupow, adresow i kart platniczych...
myfriendy raczej nie januszuja, ale maja inne podejscie do bezpieczenstwa ich
@rafalwysocki: Dopiero zaczynam w tej kwestii. Jak to masz skonfigurowane tzn Revolut z Google Pay?
Masz do Google Pay Podpieta jakas karte itp? Jak wyglada platnosc w Google Pay za granica? Przewalutowania itp?