Wpis z mikrobloga

@susuke15: raczej nie doczekamy sie juz klapkowanych flagowcow z wymiennymi bateriami. Ehhh tamte lata to był piekny okes i zmiana technologii co nowy telefon. Teraz mnie to jakos nie podnieca juz. Wszedzie ten sam crap.
@Monoire: ja sobie kalkulowałam jakość/ilość i ile możliwie najwięcej piosenek się zmieściło puszczałam przez program zmieniający rozmiar na mniejszy (również jakość).
Ale na takim głośniku jakość i tak nie grała kluczowej roli ( ͡° ͜ʖ ͡°) A szpan przed znajomymi był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@susuke15 te telefony miały coś w sobie. Każdy inny, producenci prześcigali się w pomysłach, co telefon to inny sposób obsługi i odkrywanie smaczków samemu. Teraz wszystko na jedno kopyto
@susuke15 fajny byłby klasyczny telefon z np. androidem, czegoś takiego szukałem zanim przekonałem się do smartfonów, był jakiś chinski wynalazek z klapką. W ogóle, to z 10 lat temu był jakiś bodajże Samsung z klapką, który miał dotykowy ekran i zwykła klawiaturę, z własnym osem, czasy po avilce
@susuke15 jeszcze z tego co pamiętam, to se i Nokie miały strasznie dużo opcji modyfikacji, motywów itd, w niektórych modelach se szło wgrywać całe softy z nowszego modelu do starszego, to były zawody. Samsung to nawet dobrze motywow nie obsługiwał ( ͡° ʖ̯ ͡°)