Wpis z mikrobloga

Wczoraj mnie policjantka na komendzie tak #!$%@?. Wszyscy policjanci w recepcji to takie chamy XD później już są spoko ludzie.
No i czekam w kolejce by spytać gdzie mam iść a przede mną gość bardzo cichym głosem mówi coś ze go żona bije a ta niewdzięcznica: NO I? I mówi zeby poszedł do ośrodka przemocy w rodzinie na ulicy jakiejś tam. I sobie siada. Gość do niej: NO I to tyle? Dziękuje za fantastyczna pomoc. XD i chyba jej się głupio zrobiło bo wstała i przygotowała mu 4 różne ulotki, podała wszystkie adresy, zeskanowala dowód i już wychodząc widać było ze gość był zadowolony i mu chyba ulżyło.
#policja
  • 31
@Oskarek89 Ale to i tak do jakichkolwiek działań musiałby złożyć zeznanie, sprawa musiałaby być oficjalnie zgłoszona oraz otworzone akta sprawy, a jedyne o czym piszesz to o przekazaniu ulotek i zeskanowaniu dowód bog wie czemu.

Coś to się kupy nie trzyma. Bo nawet jeśli w przypadku kolejnego ataku zony w domu facet chcialby zgłaszać bezczynność policji to musiałby mieć wypisaną chociaż notatkę, ze już to zgłaszał, o ktorej też nic nie wspominasz.
Ale to i tak do jakichkolwiek działań musiałby złożyć zeznanie, sprawa musiałaby być oficjalnie zgłoszona oraz otworzone akta sprawy, a jedyne o czym piszesz to o przekazaniu ulotek i zeskanowaniu dowód bog wie czemu.


Coś to się kupy nie trzyma. Bo nawet jeśli w przypadku kolejnego ataku zony w domu facet chcialby zgłaszać bezczynność policji to musiałby mieć wypisaną chociaż notatkę, ze już to zgłaszał, o ktorej też nic nie wspominasz.

Więc
@graf_zero: Przecież bez akt sprawy ona nie ma kompletnie co zrobić z tym skanem dowodu nie ma kompletnie gdzie go wsadzić, co położy na biurku i niech sobie leży. No chyba, że dyżurka jest rozliczana z ilości petentów i skanują wszystkich xD w co nie uwierzę bo kto da sobie zeskanować dowód bez powodu, więc imo to podkolorowana historia żeby + się zgadzały.
@Hieronim_Berelek: zależy jak to sformułował "przyszedłem zgłosić pobicie" czy "bije mnie żona". Chłop może pytał o porade, psycholog itd nie koniecznie chciał robić kłopot żonie i zakładać sprawe karną xd