•  

Jakieś pomysły na kolację 200-250kcal? Oprócz serka wiejskiego z dodatkami, bo niechce.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #dieta #gotujzwykopem #redukcja

•  

@Gubernatorka orzeszki nerkowca albo awokado (jest od dziś w biedrze w promocji tak swoją drogą)

•  

@Gubernatorka: jak już myślisz o kolacji to coś słaba ta dieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@agio2010: czy ja wiem czy słaba, skoro zrzuciłam na niej prawie 40kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
      @natkurka: ooo, awokado! Dziękuję

•  

@Gubernatorka: taka kolacje to bym pominął, jak ssie to jajka na twardo, albo ziemniaki z przyprawa :D

•  

@jacekp: mam 155cm i prace biurowa, więc małe zapotrzebowanie. 200-250kcal to tak optymalnie ;) ziemniaki w mundurkach, jadlabym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Gubernatorka: caprese albo jakaś inna sałatka, ja się zajadałam strasznie rukolą z pomidorem, oliwkami/kaparami i fetą/mozzarellą/tuńczykiem i oliwą, chociaż nigdy kalorii nie liczyłam, więc może to być jednak pudło. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Była też taka spoko sałatka, brokuł aldente (lub zgodnie z preferencjami), jajko na twardo i polane jogurtowym sosem czosnkowym. Może jajka na twardo? Albo po prostu misz-masz wszystkiego? Jakiś kabanos/wędlina, kilka plastrów camemberta albo sera żółtego, pomidorki koktajlowe, papryka, oliwki - w granicach limitu kalorii?

•  

@Gubernatorka mając 1,55 i 40kg więcej niż teraz musiałabyś być szersza niż wyższa. Chyba letko zawyżasz tą liczbę

•  

@Logan00: przed. Racja, byłam szersza niż dluzsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Aktualne wrzucałam kilkukrotnie ostatnio.

•  

@Gubernatorka: tera bydziesz laskom( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@regal20: już jestem ʕ•ᴥ•ʔ
      @Heheszkara: najbardziej by mi pasowala opcja "wszystkiego po trochu" ale będzie ciężko, bo zakupy robimy raz w tygodniu i nie ma żadnych "resztek" w lodówce ( ͡° ʖ̯ ͡°) za to jutro na pewno wjedzie jajko z brokułami, dziękuję ❤

+: regal20
    •  

@Gubernatorka: Mirabelko, ile czasu Ci to zajęło i jakim sposobem/dietą? Gratuluję strasznie bardzo, bo trzeba masy silnej woli!!
      Jak robicie zakupy raz w tygodniu to trzeba kupić więcej i takiego camemberta masz na 2-3 razy, kabanosy zależnie od opakowania, ale akurat fajnie mogą postać w lodówce bez problemu. Możesz też poszukać różnych ciekawych serów, raz kupiłam ser koryciński z czarnuszką i był pycha, taki biały ale trochę a'la feta, no i czarnuszka robi robotę. Żółty z czarnuszką też jest, może jakiś oscypek/wędzony? Może takie rollsy z szynki z jakimś serkiem chrzanowym/czosnkowym (zrobionym z jogurtu greckiego/sera białego/serka śmietankowego) i papryką czy innymi warzywami? Albo z sałaty też z takim serkiem i do środka np. łosoś wędzony?
      A poza tym pomyślę jeszcze o jakichś pomysłach na jedzenie, nie zdziw się, jak ten temat jeszcze piknie. Miałam kiedyś założy kajecik z różnymi takimi pomysłami, no ale jak to zwykle bywa nie założyłam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

@Heheszkara: 4 miesiące (czerwiec-wrzesien)
      od października tylko trzymam wagę. Teraz będę walczyć z ostatnimi 10kg. Najpierw depresja, później zamiana nawyków żywieniowych. Zmiana nawyków = zero smażonego, sera żółtego, masła itp., zasada "mniej ale lepszej jakości". Niebieski też dużo pomógł, poznał mnie jak nie jadłam nic po kilka dni ( ͡° ʖ̯ ͡°) staramy się planować wszystko dokładnie, właśnie nie kupować więcej tylko wręcz do do sztuki, żeby nie podjadać. Na pewno wykorzystam pomysł z rollsami, a tak pisałaś o szynce, serku... To wymyśliłam, że kupię chlebek wasa i beda kanapki wasa + szynka + warzywa + troszkę serka. Zobaczymy jak się sprawdzi, a na następny tydzień coś pokombinuje, żeby nie było monotematycznie

•  

@Gubernatorka: o kurde, depresja to jednak nie jest dobry pomysł na dietę, współczuję! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale ważne, że udało Ci się zamienić to w sukces, bo utrzymać taki spadek przez pół roku i to po "diecie", która w prawie wszystkich przypadkach skończyłaby się jojo, no to jest ogromny sukces.

Dlaczego nie jesz sera żółtego i masła? Przecież w odpowiedniej ilości to nie są jakieś złe produkty, a i tłuszcze są w diecie niezbędne. Jeśli mogę spytać oczywiście, nie jest to jakiś atak tylko ciekawość.
      Rozumiem niechęć do robienia zapasów, które mogą kusić, ja akurat zawsze lubię mieć w lodówce różne rzeczy żeby zjeść coś ze smakiem i mieć wybór, jedynie właśnie dbam żeby nie kupować rzeczy zbędnych i spoza diety.
      Na chlebku wasa super smakują pomidory z mozzarellą i kaparami z odrobiną oliwy z oliwek, grubo mielonym pieprzem i solą, a świeża bazylia to już taka wisienka na torcie. Ale ogólnie to np. zastanawiałabym się, czy taki chlebek wasa nie jest gorszy od sera żółtego?

Z kolejnych pomysłów: twarde warzywa (marchewka, papryka, ogórek, seler naciowy) z sosem jogurtowym/czosnkowym/koperkowym, albo z białym serem z jogurtem i czosnkiem, bardzo dobry taki twarożek jest! Albo jakaś pasta jajeczna z tuńczykiem i łyżką jogurtu i musztardy. Może faszerowane jajka/pieczarki? Może jakieś kulki serowe z przyprawami? Albo coś a'la tortilla z kurczakiem/tuńczykiem, tylko zamiast tortilli to omlet z samych jajek (o ile wyjdzie coś takiego :D).

•  

@Heheszkara: ja w ogóle od zawsze, w sumie od końca podstawowki mam pojebane relacje z jedzeniem. Później była diagnoza bulimii, ogomne wahania wagi, teraz pierwszy raz od ponad 10 lat jem regularnie i mam takie swoje zasady, np. właśnie masło, ser = cheat jak słodycze, albo faktura jedzenia musi mi się zgadzać. Dlatego raczej nie ma jakiejś racjonalnej odpowiedzi na pytanie "dlaczego" :) dostaje szalu, jak ktoś ruszy "moje" jedzenie z lodówki i tak dalej, zaburzenia odżywiania są trochę jak alkoholizm - z tego się nie wychodzi, z tym się żyje.

•  

@Gubernatorka: teraz wszystko jasne, dzięki za odpowiedź.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Dobry wieczór
    Jakis koleś chciał zdjęcie
    Mówił coś tam że na wykopie jest znany czy coś, XD Nie wiem o co mu chodziło, pijany mówił że niby wypok stworzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziiisiaj na wypok party Komes Porter Baltycki 62/100

+ Czuć palone słody i trochę kawowe
    + Lezakowany z jakimis płatkami Dębowymi, ale ma ich w browarze
    + Darmowe bo Miachau stawiał XD
    + Slodkawe trochę ale nie jebie jakimś syroopem
    + Mimo wypalonego smaku z wczoraj, browar dobry
    + 9% oo i to jest piwo

- Czasem trudno dostępne
    - Na wypokparty ciężko kupić
    -

Ogółem piwko bardzo dobre Polecam

Idę dalej chlac XD
    Obym jutro zdążył na pociąg XDDD

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde #wy
    pokaż całość

odpowiedzi (103)

Polska 0-1 Włochy - trener nawet nie myśli o tym żeby wtawić Piątka.
    Juventus 1-1 Genoa - trener nawet nie myśli o tym żeby ściągnąć Piątka.

XD

#mecz

odpowiedzi (6)

Dowód na to ze @d0t3r jest na #wy #wykoparty #wykopparty

odpowiedzi (28)