Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mam do oddania grę na PS4 - Mount and Blade Warband. Z racji tego, że nie mogę tego sprzedać nawet za 20zl na olx to oddam komuś kto posiada PS4. Wylosowana osoba będzie musiała mi tylko wysłać zdjęcie swojej konsoli z kartką z nickiem z wypoku czy coś takiego. Losowanie jutro o 10. Wysyłka po mojej stronie.
    #rozdajo #ps4 #mountandblade

odpowiedzi (31)

KRADZIEJU GARNKÓW

Może mieszkasz w kawalerce, może zarabiasz na życie grając na garnkach, może nie masz czapek na zimę...
    ale chociaż dyplom zwróć bo mi jego najbardziej szkoda a był wsadzony do kartonu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Pewnie te garnki są doprawdy oburzone <ławaoburzonychgarnków.midi> że nie wróciły do rąk Hałabały

pokaż spoiler Po ogłoszeniu wyników gotujzwykopem dałam garnki za konsoletę DJa i powiedział że popilnuje - bo nie było jak ich schować. Wychodziłam z lokalu i już ich nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wy #wykopparty #gorzkiezale #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

Uwaga!
    Niesamowite #rozdajo z okazji mojej pierwszej rocznicy na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oddam śmietanówkę oleską, prawdziwy rarytas. Zasady proste zielonki dupa cicho, losowanie jutro o 18:00 via #mirkorandom
    Dziękuję że jesteście Mirki! :)

odpowiedzi (48)