Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
38,4℃ goraczki a matka mi każe iść do szkoły. Bo tak. Co z tego że w ciągu 5 miesięcy załapałam tylko 20 godzin nieobecnych. Mam zapierdzielac i tyle. Tłumaczę jej że źle się czuje i mam gorączkę a ona "I co z tego". Fajnych mam starych. Czasem żałuję się urodziłem. #zalesie #szkola

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: to teraz wyobraź sobie ze 24 grudnia 2004 roku moja matka wiedząc ze mam 39 stopni wygoniła mnie z domu na pasterkę o godzinie 23:30. W kościele kilkoro osób sie mnie pytało czy sie dobrze czuje aż w końcu jakaś babka powiedziała ze wezwie karetkę. Suma Summarum zauważył to moj wujek i zabrał mnie do domu.
Od tamtej pory nienawidzę kościoła za to ze sprał mózg mojej matce
@AnonimoweMirkoWyznania: Co innego zapierdzielanie, a co innego chodzenie do szkoły. Mam od początku roku opuszczone 310 godzin, ale sam robię w domu o wiele więcej niż zrobiłbym w szkole. Maturę napiszę bardzo dobrze, ocenki są, jest profit. I nie marnuję czasu siedząc z jakimiś głupimi pipami od zapychacza który mi się do niczego nie przyda.