Wpis z mikrobloga

#prawojazdy #lodz

W końcu zdałem prawo jazdy !

Na kurs poszedłem w 2012 roku, przez ten czas kilka razy przystępowałem do egzaminu, robiłem sobie dłuższą przerwę, potem znowu przystępowałem. Przez ten czas miałem przyjemność zetknąć się z trzema modelami samochodów i z maturzysty stałem się inżynierem (magisterka się robi).
Pobierz kepak - #prawojazdy #lodz

W końcu zdałem prawo jazdy !

Na kurs poszedłem w 2012...
źródło: comment_8TSJWPEelDuZfR64d6sfoojqi0iyLQUb.jpg
  • 15
@kepak: Za pierwszym razem na Maratońskiej czekałem 2,5h na praktyczny. Niedość, że było to przed świętami 2k17 (o godz 16:30 była już kompletna ciemnia), to jeszcze na placu manewrowym było ciemno jak w dupie ze względu na "bardzo dobre oświetlenie". A tak to wiadomo, zmęczenie też robi swoje. No ale nie ma co, tylko ten jeden stresik i potem świat stoi otworem. Świat opłat za wyrobienie prawka w wysokości 140zł oraz
@Goran444: Wydanie prawka 100 zł i 50 gr.
Ja czekałem godzinę na egzamin spięty okrutnie (jakaś baba rozpoczynała rozmowę o tym prawku i to nie wpływało uspokajającą). Na samym początku nie wiedziałem gdzie w Hyundaiu są światła przeciwmgielne tylne, ale jakoś to ogarnąłem (metodą dedukcji). Do tego wyświetlacz który zawsze pokazywał prędkość w tym samochodzie nie działał a ja nie wyrobiłem sobie nawyku sprawdzania wskazówek. Ale jakoś to poszło.
@WhiteRaven12: