Wpis z mikrobloga

Jako że jestem wielką fanką herbat (moje ulubione to biała z dodatkiem malin) ale nigdy nie próbowałam tego yerba, a wszędzie o nim słyszę. Postanowiłam spróbować (rurka już w drodze) więc mam parę pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cóż to za dzieło? i czego mam oczekiwać już po pierwszym wypiciu? Uczucie zmartwychwstania?
#yerbamate
  • 17
@SilentMouse z tym smakiem popielniczki to bzdury, owsze czysta yerba ma intensywny i specyficzny smak i nie kazdy go polubi dlatego tez mamy również yerby smakowe z roznymi dodatkami.
Ja po kawie czuje sie zle, robię sie nerwowy a pobudzenie dziala krotko natomiast po yerbie jestem bardzo przyjemnie pobudzony i radosny ( ͡° ͜ʖ ͡°) mimo czasem krótkiego snu, yerbuje juz pewnie ponad 3 lata (z malymi przerwami)
@SilentMouse bardzo wzrasta koncentracja u mnie po yerbie, bardzo lagodnie wchodzi fazka az moze ci sie zdawac ze nic nie wplynela na Ciebie.
Śmiesznie wspomniam pierwsze picie yerbe, bo zrobilem sobi3 bardzo mocna za pierwszym razem i mnie bardzo nosila energia, wyszedlem z psem na spacer w śnieżyce i to ja mu nadawałem tempo, z perspektywy czasu pozytywnie oceniam ostrokrzew paragwajski
@SilentMouse: Ja jak wypiłem swoją pierwszą yerbe to w pracy myśleli ze batman grasuje. Rzucalo mna po wszystkich pomieszczeniach, ciskalo mna o sciane. Ksero i drukarka działała jak szalona, kserowalem jak oszalaly, kartki lataly, wszędzie kartki, na biurku na podłodze, ogólny szał. Polecam, świetnie orzeźwiający napar.