Wpis z mikrobloga

Gimbaza na Wykopie nie myśli. To dzieciaki zapatrzone w swoich idoli jak w bożków, biorące udział w dziecinnych wojenkach między streamerami i za wszelką cenę chcące "zniszczyć" swojego "wroga".

Zamiast konsekwentnie krytykować wszystkich patusów jak leci, stają po stronie jednego lub drugiego i przekrzykują się na korytarzach lub w internecie który z nich "jest lepszy". "Nasz Daniel", "nasz Rafonix", "nasz Boxdel" - idole nastolatków...

#danielmagical
  • 13
@Intheendz: 24/7? Zobacz moją aktywność na Wykopie. Napiszę kilka postów raz na pół dnia jeśli nie rzadziej.

A teraz porównaj to z parobkami tucznika jak @Eppis, @marcinek2111, @polaczyna czy cała reszta dzieciaków, którzy piszą swoje gównowpisy pochwalne pod adresem grubasa niemal non stop. Mam chociaż nadzieję, że nie robią tego "za frajer" i skąpy knur płaci im choćby te kilka złotych, żeby starczyło na drożdżówkę w sklepiku szkolnym.
@Eppis: Nic. Dorośniesz i sam zmądrzejesz (oby). A teraz poproś mamusię, żeby kupiła Ci chrupki na wieczorny strumyk Daniela.

Oglądanie, jak zgraja patusów siedzi bez celu na dupie, gapi się w ekran monitora i wyłudza hajs na łażenie po galeriach - rozrywka XXI wieku (°°
@vegeciak: Przeglądnij moje wpisy zanim mnie nazwiesz czyimś parobkiem, bo nie wysłałem mu nawet złotówki. Mnie zwyczajnie śmieszy jak bardzo toczysz piane z ust i piszesz swoje gównowywody na 5 kartek A4. Tak bardzo nienawidzisz grubasa, razem ze swoimi kumplami @Neaopoliti i toporek jakiś tam, a oglądacie go nawet jak śpi i komentujecie na tagu po nocach i bojkotujecie aby nie wysyłać mu pieniędzy, mimo że wykopki juz od dawna tego
@Necron: ty to lepiej się nie udzielaj, bo jak widzisz zielone konto to potrafisz tylko napisać 'usuń konto'.
@vegeciak przejrzałem twój profil, od 9 miesięcy wylaleś już 20 stron swoich wypocin ( nie licząc komentarzy, tylko wpisy) Głownie na temat magicala. Usuń konto i poszukaj przyjaciół, wyjdź do ludzi.
@vegeciak: Zapewniam Cię młody Człowieku że jestem starszy i mądrzejszy od Ciebie. Następnym razem gdy będzie próbował napisać jakąś anegdotę użyj mózgu i dobrze zinterpretuj moje wypowiedzi.
@Necron: mam tu konto 2letnie, niestety perm, korzystam z tora. Mozesz zgłaszać, nic to ci nie da. Prawo wypoku? chyba baranów takich jak Ty, można to porównać do "jupiterów" , masz mniej subów? jesteś nikim.
Ogarnij, że niektóre zielonki są bardziej kumate, niż bordo - przykład Javorsky, jak się chwalił, że ma bordo? teraz nie ma nic. Ojej. Jakby teraz załozył konto. TO USUŃ KONTO BO JESTEŚ ZIELONKO