Wpis z mikrobloga

Mam zgłoszoną szkode z AC w PZU na początku tygodnia z naprawą bezgotówkową w ASO, pierwotnie mówili, że będą ja procedować max 24h bo to jest na firmę, później mówili, że mają 4 dni na podjęcie decyzji. Dziś dzwonie i mówią na infolinii, że mają aktualizacje systemu informatycznego do poniedziałku ( ͡º ͜ʖ͡º) Czy to jest normalna firma, że robią sobie aktualizacje (pytałem czy awaria, to powiedziała "aktualizacja") systemów w normalny dzień roboczy?

#pzu #ubezpieczenia #samochody
  • 19
@Odzyskamy_odszkodowanie1: No bo nie chce czekać tyle dni, niby auto jezdzi, ale ma rozwalony zderzak i zaczepy rejestracji więc tak średnio nim jezdzić w dalsze trasy bez rejestracji. W ASO powiedzieli, żebym go nie zostawiał i sobie nim jeździł, ale podejrzewam, że tak powiedzieli, żeby nie musieli dawać auta zastępczego.

Mimo to mój post bardziej sie tyczy aktualizacji system informatycznego w ciągu tygodnia i odcięciu jednego działu od pracy.
@boncur: @Odzyskamy_odszkodowanie1: Rejestracje mam za przednia szyba, nie wiem jak sie mają do tego przepisy, raczej to średnie rozwiązanie bo nie widuje się dużo aut z tak zamontowana rejstracja ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzis dzwonilem na infolinie kolo 12 i mi to powiedzieli, także aktualna sprawa, moze w przeszlosci takich nie bylo. Tak czy siak nawet januszexy robia wszelkie aktualizacje w najmniej obleganych porach dnia.
@Odzyskamy_odszkodowanie1: @boncur: @paulakucia: @polik95:
Taka mała aktualizacja sprawy, wciąż nie jest rozwiązana (szkoda była 14.03.2018). Gdybym nie zadzwonił do serwisu ASO z pytaniem co sie tak #!$%@?ą z kalkulacją (PZU cały czas na infolinii twierdziło, że nie dostało kalkulacji z serwisu) to bym się nie dowiedział, że PZU chce mi wciśnąć naprawę na zamiennikach i odrzucali wyceny ASO na oryginalnych częściach. W AC mam opłacona napraw na oryginałach
@Odzyskamy_odszkodowanie1: Oddaje jutro auto do naprawy (szkoda była 14.03) i nie chcą mi dać auta zastępczego na czas naprawy, a od incydentu do dziś nie korzystałem ani z holowania, ani z lawety, ani z auta zastępczego. Niestety nie mam wykupionego pakietu w AC "auto non stop" i PZU powiedziało mi, że auto mogli mi dać tylko do 7 dni od zdarzenia, da się coś z tym zrobić czy mam wyciągnąć hulajnogę?