•  

Tutaj zgłaszamy incydenty z pierwszego wyścigu sezonu GT3 @ Bathurst

Format:
    PRO/SEMI/AM/ROOKIE - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

#acleague

źródło: wykop.pl

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Johny3: Twoje zgłoszenie jest niepoprawne - brak serwera - i jako takie nie będzie rozpatrzone.

Format:
      PRO/SEMI/AM/ROOKIE - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie?

+: Johny3
    •  

@Plupi: fakt...

SEMI - swirbdg - dive w zakręcie, posyła mnie w bandę - 16:53

•  

AM - CiNeK - Brak odznaczonego pitstopu pomimo tego że był - 35:50

•  

@ACLeague: tak poza oficjalnym zgłoszeniem @Johny3 to warto wspomnieć, że swir_bgd na treningach też się przepychał. Jest sporo osób, którym zaszedł za skórę zarówno podczas wyścigu jak i podczas preQ.

•  

@Cabajo: Bo to świr i tyle. Out ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: gig888
    •  

@ACLeague: PRO - server - darmowe loty widokowe - 18:45 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ACLeague: AM- Piotr Dziegielewski - dołączenie po rozwałce które skończyło się czołówką ze mną, auto skasowane, cała moja praca zmarnowana( ͡° ʖ̯ ͡°), CZAS 29:42, moja auto na powtórce to 7, auto delikwenta to 23, NIE POZDRAWIAM Pana który w tak niechlujny i brzydki sposób się zachował, i przepraszam z tego miejsca wszystkich którym narobiłem kłopotu. Pomimo tego incydentu świetnie się bawiłem i czekam na następne wyścigi( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@ACLeague: PRO -eXelium | H7PNO- Zepchnięcie z toru , wejście do drugiego zakrętu- 2:30

•  

@ACLeague:
      SEMI - @swirbdg - zawracając w najgorszym chyba miejscu, bo na dohamowaniu przed prawym ciasnym na zjeździe ze szczytu, wjeżdża na tor, stając w poprzek, całkowicie ignorując nadjeżdżające pojazdy - 21:09

(PS. Jakby co to wzorowe zachowanie w podobnej sytuacji można znaleźć na streamie u Tuchana)

@Cabajo: Z tego co widzę to są też powtórki z kwalifikacji, więc trzeba po prostu zgłaszać konkretne sytuacje. Na pewno nikt nie nałoży kary na podstawie ogólnikowego stwierdzenia, że "wiele osób się skarżyło".

•  

@ACLeague:
      SEMI - swirbgd - wjazd w tył pojazdu i wyprzedzenie Skyseerr - 3:33
      SEMI - swirbdg - wjazd w tył pojazdu i wyprzedzenie QBX - 3:51
      SEMI - swirbdg - wjazd w pojazd i wyprzedzenie prorok1394|RRT - 5:20
      SEMI - swirbdg - wjazd w tył i wyprzedzenie Pinapple - 18:56
      SEMI - swirbdg - ponowne wjechanie w Skyseerr - 50:52

Myślę, że kolega powinien ochłonąć bo znalazłem to tylko na szybko przeglądając powtórkę w przyspieszonym tempie.
      @mrfloyd: tyle co znalazłem to wstawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Cabajo: dzięki za wyręczenie mnie w ściąganiu powtórki bo tylko w sumie tylko go chciałem oskarżyć
      Tak że pozwolę sobie skopiować i to i wkleić by nie było że poszkodowany nie składał tego czy coś :P

SEMI - swirbgd - wjazd w tył pojazdu i wyprzedzenie Skyseerr - 3:33
      SEMI - swirbdg - ponowne wjechanie w Skyseerr - 50:52

•  

Ignorowanie kar

Pro:
      21:45:56,212: CHAT [teliss]: PLP>ignored penalty|teliss
      Semipro:
      22:07:50,156: CHAT [DRN]: PLP>ignored penalty|DRN
      Am:
      21:58:49,220: CHAT [SPIKE]: PLP>ignored penalty|SPIKE

Niepoprawne PLP

Pro:
      [Sumek]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [DFGT]: PLP: running version 1.23,3-50-7-True-1.3-0.9-3-1-1-85-0-0,1,2,3
      [solar | H7PNO]: PLP: running version 1.22,3-50-4-True-1.3-0.9-3-1-82-0-1,2,3
      [cq.wobo]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Norbert]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Lucjan Prochnica]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-5-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3

Semipro:
      [cox21]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [swirbdg]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Kilroy9]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [mrfloyd]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [QBX]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Randall]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [ManiacMike]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [mateush92 | RRT]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [giebeka]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Skyseerr]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3

Am:
      StefanoTerazwino - brak PLP (?)
      [nino]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Floszunio]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [krwisty]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [borates]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Suszkin]: PLP: running version 1.18,3-50-3-True-1.3-0.9-3-1-82
      [Mrowson]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Tuchan]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3

Rookie:
      [Kakaszil]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [sz__po]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [hawelor]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Aderonis]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Zdrojson]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [Petrus]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3
      [ixamin]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-7-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3

0 pit stopów

Rookie: mateusz-mazurek
      Am: CiNeK

Back to pits i dalsza jazda w kwalifikacjach

Am:
      6:40 Shutah
      9:00/10:40 Suszkin
      9:10/10:55 Spike
      14:00 Suszkin

Semipro:
      14:40 Cabajo
      17:40 ZiomalNB

Pro:
      6:45/10:00 Pimpeek
      11:10 Debek007
      12:05 Robertus
      12:20 Debek007
      17:00 Drouser
      18:00 Debek007
      18:00 Drouser

GFY

źródło: gfycat.com

•  

Co oznacza niepoprawne PLP ? zły plugin? przecież z dysku googla ściągany

•  

@hawelor01: tak, większość osób z niepoprawnym PLP, Ciebie wliczając, pojechała na PLP z zeszłego sezonu, które dopuszcza 7 cięć (w tym sezonie dozwolone są 4).

Osoby z niepoprawnym PLP, które przekroczyły 4 cięcia bez kary drive through:

Semipro:
      swirbdg - 6 cięć
      Kilroy9 - 7 cięć

•  

@Plupi: a jak mialem niepoprawne PLP i nie wyjechalem ponad 4 razy za tor to bedzie kara czy normalnie bedzie tak jak bym mial dobre PLP? I gdzie znajde dobre PLP?

•  

@fungfung: żadnych decyzji odnośnie sytuacji z PLP jeszcze nie ma.
      PLP razem ze wszystkimi innymi zasobami jest na ligowym dysku Google (regulamin - punkt 4; acleague.pl - do pobrania).
      https://drive.google.com/drive/folders/1k8KFuHq3boEf_4J3qrx0TQBq0-l96P1S

•  

@Plupi: ja mialem back to pits bo przypadkowo wyszedlem z serwera podczas kwalifikacji :v

•  

@Cabajo: wyjście z serwera to osobna sytuacja.

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Plupi: usunąłem stare, wgrałem nowe, jak sprawdzić czy wersja się zgadza?

•  

@gig888: jeśli wgrałeś nowe to powinno być ok. Po wejściu na serwer na czacie powinieneś mieć komunikat
      [gig888]: PLP: running version 1.22 by ACL,3-50-4-True-1.3-0.9-1-1-85-1-0,1,2,3|gig888

•  

@Plupi: dziękuje ślicznie( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@gig888: Szanowny kolego, spina dostałem w tak niefortunnym miejscu, że każde nadjeżdżające auto mogło w mnie uderzyć. Nie było pobocza na którym mógłbym się schować. Zresztą widać jak przed tobą wjeżdża we mnie inny mclaren. Decyzja by jak najszybciej z stamtąd odjechać była wiec tą którą uznałem za mniejsze zło. Za to że Tobie też uszkodziłem auto przepraszam. Ale pisanie czy nie zrobiłem tego specjalnie i 2 razy powtarzanie jak bardzo mnie NIE POZDRAWIASZ uznaje za trochę słabe. Mnie też inne auta spychały z drogi i 2 razy dostałem strzała w zderzak po którym wyleciałem na trawę, trudno jedzie sie dalej. Pozdrawiam

•  

@ACLeague:
      AM - mostnewest - 20:35

GFY

źródło: gfycat.com

•  

@Plupi Hmm... to dziwne, bo w trakcie sesji treningowej, jak zobaczyłem, że mam ten sam defekt, co na Nordschleife – brak zaliczanych czasów w ptrackerze, mimo zielonego kółka (wiem, że to co innego) – to wyszedłem z serwera, ściągnąłem Aplikacje v.1.0.zip i zainstalowałem. Wychodziłoby na to, że jeszcze wtedy na dysku Google w paczce, która była do pobrania, była niewłaściwa wersja PitLanePenalty.

Pytanie do: @sumek182 @DFGT @solar_pl @bowo @norb1 @cox22 @swirbdg @kilroy9 @mrfloyd @qbxgamerhd @cpt_randall @prodgidy @mateush92 @giebeka @skyseerr @nino_onion @floszunio @gig888 @borates @suchy331 @mrmrowapl @tuchan @kakaszil @sz__po @hawelor01 @aderonis @zdrojson @fungfung @Ixamin

Czy też niedługo przed wyścigiem lub parę dni wcześniej ściągaliście z serwera, z linku w zakładce "Do pobrania", paczkę aplikacji?

•  

@lucjan-prochnica: ja miałem podobną sytuację, jeśli chodzi moment aktualizacji PLP. Nie pamiętałem kiedy ostatnio PLP aktualizowałem i w przerwie między treningiem i kwalifikacjami zassałem dla pewności z dysku Google. I wszystko grało.

U Ciebie była sytuacja jeszcze inna, niż u wszystkich pozostałych (większość miała stare PLP z WEK). Na treningach jeździłeś z właściwym PLP, a tuż przed kwalifikacjami wszedłeś już z błędnym (limit 5 cięć zamiast 4), nikt inny oprócz Ciebie nie jechał na takiej wersji.

•  

@Plupi: Nieźle. Jak wyszedłem z serwera i wróciłem z powrotem, to właśnie ze świeżo ściągniętą i rozpakowaną paczką aplikacji:) dzięki za info

•  

@Tigerkotek: Powinieneś poczekać aż będzie miejsce, a nie walić na pałę, Twoje tłumaczenie "że inni" uznanej za dziecinne XD
      No nic taki to świat wyścigów samochodowych, POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE i życzę większego skupienie i rozwagi oraz troszku więcej cierpliwości, tym bardziej że Ty rozwaliłeś się na własne życzenie XD

•  

@ACLeague:
      Rookie - 1:55 - Tuspam - back to pits z gridu
      Am - 1:55 - Pawel Sobocinski - back to pits z gridu
      Am - 8:10 - Pawel Sobocinski - wjazd w tyłek mojego SCG pod żółtą flagą zakończony dużymi uszkodzeniami, starą czasu i kilku pozycji

•  

@ACLeague: Ok, wiem, że miałem złe PLP i że po stronie kierowcy jest dopilnowanie tegoż. "Nie mniej jednak", wnoszę o niestosowanie kary za niewłaściwą wersję PLP za R1, w drodze wyjątku. Poniżej mowa obronna: Z jednej strony zwykłe zapomnienie, z drugiej... WEK uśpił moją i jak sądzę nie tylko moją czujność, nie wymagając zastanawiania się nad aktualizacjami apek. Był wyścig testowy, wszystko działało ok, a że zmiana pojawiła się później... Informacji na disco i na wykopie jest sporo do ogarnięcia(dla zwykłego śmiertelnika, który nie siedzi przy kompie 24h/dobę) i być może przeoczyłem komunikat o zmianach w PLP. Paczki są 3, więc bez sensu było by ściągać za każdym razem wszystkie, bo wtedy wystarczy jedna. Nie miałem też problemów z ptrackerem, który mógłby wzmóc czujność.
      Anyway, tuż przed wyścigiem dowiedziałem się, że jest problem, więc założyłem, że jeśli będę miał 4 cięcia to po prostu zrobię samodzielnie przejazd przez PIT, ale ostatecznie nie miałem chyba ani jednego ostrzeżenia, więc chyba nie odniosłem żadnych korzyści z używania niewłaściwej wersji.
      Ok, niech Żyri decyduje tak jak uzna za stosowne. :)

•  

Witam wszystkich. Nie mogłem wcześniej odpisać i przeprosić wszystkich za moje incydenty. Byłem na rajdzie Monte Karlino cały weekend i nie miałem jak to zrobić. Panowie nie będę siebie tłumaczył bo trochę błędów popełniłem.
      Jest to mój drugi wyścig i pierwszy poważny punktowany. Zaczynam z wami zabawę i się cały czas uczę! też popełniam błędy jak inni ale żaden nie był specjalnie!
      Owszem dwa razy lekko komuś dałem buziaka na do hamowaniu! No ale sory! jak ktoś jest "słaby" i zaczyna ostro hamować, znacznie wcześniej jak bym się tego spodziewał to tak też to się kończy. Moja wina mogłem zostawić sobie wiecej miejsca!
      Co do zawracania i ignorowania! Nikogo nie ignoruje! Obruciło mnie na wyjściu i postawiło w przeciwną stronę, przepuściłem dwa auta, które widziałem, że się zbliżają. Zaczynam ruszać i się obracać, Trochę to trwa! Ty kolego zdążyłeś się pojawić zanim Ciebie zauważyłem nawet na mapie. Wiesz muszę też patrzeć co robię by nie walnąć w ścianę zaraz.
      Jak mnie mijałeś to dopiero Ciebie zauważyłem. Nagle zatrzymałem swój manewr, byś mógł mnie wyminąć. A że jest wąsko i ciasno to robię to jak najszybciej by nie przeszkadzać innym,. proste.

Chciałbym też dodać to, że na samym początku! startując po pierwszym zakręcie na prostej ktoś wyleciał na trawę po czym przeciął cały tor i uderzył we mnie tak, że mój start z środka stawki skończył się na ostatniej pozycji i musiałem uszkodzonym autem wszystko nadrabiać. nie płaczę nad tym, kto to był co mi zrobił tylko jadę dalej swoje i walczę bo to wyścig i jest to nieodłączny element tego że może coś się stać. Pozdro dla tych co jeżdżą dla fanu i zabawy.
      A Ci co chcą się spinać, zapraszamy na prawdziwe rajdy.
      ps.
      Dopiero wróciłem właśnie z takiego i od razu tu wszedłem się tłumaczyć bo w piątek już mnie nie było w domu. Dobranoc.

•  

@swirbdg: Ja tam bardzo sie nie spinam, nie poniosłem wielkiej straty, ale zawsze zastanawia mnie jak to możliwe, że przy dobrych chęciach ktoś nie spodziewa się, że w każdej chwili może wyskoczyć jakiś kolega-rywal zza zakrętu, który ma jeszcze dobre aero. ;)
      A tak swoją drogą. Jeśli zdobyłeś pozycję w wyniku własnego, a nie przeciwnika, błędu, to zawsze ją możesz oddać - skoro to tylko fun, no chyba, że się tak bardzo spinasz podczas wyścigu, że dla Ciebie liczy się tylko wynik. :)))

•  

@mrfloyd: Pierwszy mój taki wyścig, stres, emocje i podenerwowanie tym że na pierwszej prostej już dostałem strzała!
      To spowodował, że mnie później obróciło. Przepraszam, że to wypadło na Ciebie jak zawracałem. mam nadzieję że nic Tobie się nie stało!? Ale zrozum też. że jak zobaczyłem lukę, że mogę się obrócić to też robię to jak najszybciej a nie czekam aż znowusz wszyscy mnie wyprzedzą.
      Tak samo na klatę biorę karę za dwa stuknięcia w dupkę komuś i mi zjechali. powinienem odpuścić i podjąć jeszcze raz manewr wyprzedzania. Ale stres i chęć rywalizacji spowodowało to że zapomniałem się i gnałem ile się dało.
      PS. gratuluję komuś na ostatnim okrążeniu dobrej walki o pozycję finalnie na ostatniej prostej zostałem wyprzedzony! DOBRA czysta walka!
      Gdzie są filmiki z wyścigu? chętnie zobaczę całość jeszcze raz.

+: mrfloyd
    •  

ja byłem upomniany 4 razy prze z PLP, wrzucałem na discorda srceenshota, wieć o co comon?

•  

@mrfloyd: A ty mi się śnisz po nocach normalnie floyd, tak długo jechałem, tyle razy próbowałem i nie dało sie Ciebie wyprzedzić, ahhhh xddddddd wywmioskowałem że twoj boost w ferari i nie zniszczone aero dawało Ci przewage xd ale masakra jak to przeżywałem, tak bardzo chciałem a tak bardzo nie mogłem xd okropne uczucie :P hehhe ale i tak fajnie było, next time Cie pokonam :D

+: mrfloyd

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Przypomniala mi sie jedna #rakcontent sytuacja z czasow kiedy pracowalam z lasia typowa #logikarozowychpaskow Mam przypięty do kluczy fragment poroża jelenia, ktoregos dnia kolezanka zauważyła to i jak dowiedziała sie co to jest zaczela wyzywac mnie od morderców i ludzi bez serca. Nie moglam dosc do slowa, zeby powiedziec jej, ze jelenie naturalnie gubią poroże, no gadala jak nakręcona i uwierzyła dopiero kiedy pokazalam jej Wikipedię xD Oczywiscie poza tym wszystkim nic nie przeszkadzalo jej nosic skórzanych butow i torebek. xD To byl jeden z lepszych dni w moim zyciu xD
    #takbylo #niewiemjaktootagowac #pracbaza #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (57)

Witam. "Wyprowadzkową" wykreślankę wygrywa Norwegia która miała tylko 29,78% głosów. Drugie miejsca zajeła Holandia, a na trzecim Włochy. Tuż za podium pojawiła się Hiszpania.
    Dzisiaj zaczynamy wykreślankę batoników. Zagłosuj na najgorszy batonik. Oczywiście wybrałem te "najpopularniejsze". Jeśli chcesz być jutro wołany; możesz kliknąc w plusa. Zachęcam również do obserwacji tagu ---> #wykopowawykreslanka pokaż całość

odpowiedzi (98)

Rozstalem się z #rozowypasek, w związku z czym organizuje #rozdajo dla poprawy czyjegoś i swojego humoru. Wśród plusujących wybiorę #xiaomi #redminote3pro w stanie bdb. Warunki: plusujesz wpis a w komentarzu obrażasz moja była. Najlepsza odpowiedź wygrywa. Wysyłka zaraz po tym jak dostanę nowy telefon od gearbest (też sajomi xD)

odpowiedzi (109)