Wpis z mikrobloga

Założę się że każdy z was ma coś na sumieniu, jeśli nie to rzucajcie we mnie kamieniami. Gural nie znał ograniczenia w tym co robił, obrażał i prowokował dzieci bo ludzie tego chcieli. Dawał rozrywkę dla swoich widzów, którzy zawsze mogli napisać na czacie że to nie jest normalne. Teraz wielce każdy jest święty i obraża go a jeszcze kilka miesięcy śmiał się na live.
On robił to bo widownia się powiększała, ludzie płacili mu za to. To tak samo jak Magical, który upija swoją matkę i robi dymy. Tego już nikt nie widzi ? Gdzie są rodzice którzy pozwalali wchodzić dziecku na Omegle ? Co drugi wali tam konia..
Tak samo na YT dzieci same wchodzą, czyli wychodzi na to że mają pozwolenie. Więc gdzie macie pedofila ? Gural dużo mówił, ale nigdy nie zrobił dziecku krzywdy. Wy też w młodości pewnie wyzywaliście kogoś od dauna, przecież każdy to robił w szkole. Co do tego że zrobił rajd dziewczynce z tą cipką, to serio wielka afera. Dziewczynka miała dostęp do interentu, mogła gorsze rzeczy widzieć. Boxdel teraz zaciera ręce bo ma wszystkich po swojej stronie, pokazuje te shoty jak by nigdy nie zrobił czegoś złego. Możecie nazywać pedofila osobę, która zgwałciła dziecko a nie kogoś kto do jaj mówił różne rzeczy. Groził śmiercią dziewczynie, okej tak się nie robi. Tylko to były słowa, nie groźby a to jest różnica.
Dajcie mu spokój, zaraz chłopak nie wytrzyma i będziecie mieli go na sumieniu.
Gdyby ludzie mieli iść do więzienia za słowa to każdy z was odbywałby swoją karę, NIE MA LUDZI SWIĘTYCH.
Popieracie Magicala który wykorzystuje rodzinę do zarabiania kasy a niszczycie życie chłopakowi za parę głupich zdań w Internecie. #gural
  • 39
droga zielonko, zeby ktos byl nazywany pedofilem, nie musi kogos zgwalcic, bo wtedy nazywalby sie gwalcicielem, gural przejawia glebokie zachowania pedofilskie uwiecznione na wielu shotach. ale prowadzanie z toba dyskusji nie ma sensu, jesli dla ciebie rajd z cipka to "serio wielka afera"
@czystaprawda1211: Nie ma ludzi świętych ale jednak to co robił gural jest gorsze niż to co pewnie my mamy na sumieniu. Ja się przyznaję, wyzywałem czasem kolegów w szkole ale jakoś na przykład nie narażałem ich na dalszą nienawiść którą w zbudzał gural (mam na myśli to że jak wyśmiał jakąś dziewczynkę to potem w szkole się z niej śmiali). Mówisz że ludzie robią gorsze rzeczy, nie chodzi o to że
@czystaprawda1211: Sprawa inaczej by wyglądała, jakby umiał przeprosić. Wykop nie jest okrutny, Mirki mają miękkie serca. Część osób już po plastusiowych łzach, zaczęła nam wymiękać. Nawet teraz nie umię przyznać się do błędu, tylko grozi nam że coś sobie zrobi. Wczoraj pokazał nam środkowy palec, a przedwczoraj chciał zniszczyć stronę. Oczywiście teraz jest za późno na przeprosiny, ale założę się że gdyby to zrobił i znowu przy tym popłakał to wykop