Wpis z mikrobloga

Tak więc jestem po 3 dniach testów, porównań, pytań o opinie etc.

To mój ostatni dekant Aventusa, naprawdę szkoda mi kasy na odlewki 50ml za prawie 300PLN, skoro mam ten sam sok (dla mnie 95% podobieństwa) za duuużo niższy hajs.
Jedyna różnica, to cytrynowe otwarcie, ale to trwa może maksymalnie 20-25min.
Rozwija się tak samo pięknie jak Aventus, projekcja trwająca do 4h, no i trzyma spokojnie 12h.

Dziękuję Pan Al' Haramain. #perfumy

P.S. Nie byłem przekonany, że faktycznie jest najlepszym klonem, ale za 117PLN musiałem to sprawdzić xD
m____k - Tak więc jestem po 3 dniach testów, porównań, pytań o opinie etc.

To mój os...

źródło: comment_UQPOduDNEUXq0Aaza5xWblx90JSwZkNQ.jpg

Pobierz
  • 40
@m____k: Ja się cieszę, że nie działa na mnie magia Aventusa, kupiłem 8~ml kilka miesięcy temu i trzymam tylko, żeby sprawdzić na wiosnę. Jedyne co mnie tam kupuje to ta naturalność i jakość składników. Więc mój portfel raczej bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do ceny, to strasznie przepłacałeś, co jakiś czas są na perfuforum rozbiórki po 3.95~
@Onifai: ja za to jestem fanem tego zapachu. Nie marki, loga czy ekstra buteleczki. Zapachu. Dlatego jeżeli mogę kupić taniej, to jestem jeszcze większym.
@m____k: U mnie już niedługo się okaże, może wiosna obudzi czar tego zapachu, nie mówię, że mi się nie podoba, ale jak coś to też bardziej skłaniam się ku l'aventure albo CDNI.
Mireczki chce kupić jakiś nowy zapach. Jestem fanem Lacoste essential oraz refresh i coś podobnego bym chciał, może bardziej w kierunku refresh. Możecie polecić coś do 200 cbln za 100, mniej więcej
#perfumy
Nie rozumiałem, nie rozumiem i nie zrozumiem hypu na aventusa. No chyba, że jedynym wyznacznikiem ma być sztucznie podbita cena jako synonimem bogactwa to wtedy jak najbardziej. Ja tam osobiście też polecam L´Aventure i znam ciekawsze, lepsze i sprawiające więcej frajdy sposoby na wydanie 1200cbl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@freeshooter: Jeśli za cenę przyjąć 1ml ok. 4zł i zakup mniejszej ilości, to nawet akceptowalne, bo bardzo przyjemny i naturalny zapach. Teraz nic szczególnego może, ale w cieplejszy, lekko wietrzny i słoneczny dzień, pasuje idealnie. Cena jest podbita popytem, a nie sztucznie. Na ile racjonalnym, to inna kwestia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobnie ciekawa kompozycja (słodkawe owoce plus poważniejsza baza) to Tom Ford Tuscan Leather za miliony